UAB „Stabile fundamentum“
More about company »

Statybos darbų vadovas

2500-3500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Švedija - UAB „Stabile fundamentum“

Darbo pobūdis

Ieškome gerai savo darbą išmanančių darbų vadovų darbui ŠVEDIJOJE.

Statybos darbų planavimas ir organizavimas objekte, techninės dokumentacijos kontrolė, vadovavimas darbuotojų komandai, techninių klausimų derinimas su užsakovu.

Projektas: Daugiabučio (150 butų) statyba nuo pamatų iki raktų Malmo mieste, Švedijoje.

Reikalavimai

Statybos procesų bei technologijų išmanymas, ne mažiau nei 1-2metų patirtis darbų vadovo pozicijoje, gebėjimas vadovauti darbininkams, geros anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

Suteikiamas apgyvendinimas ir padengiamos kelionės išlaidos.

Atlyginimas

2500-3500 €/mėn. į rankas

Įmonė yra sukaupusi ilgametę patirtį dirbant Skandinavijos rinkose.

2018 metais įmonė gavo įvertinimą rekvizitai.lt, kaip patikimas darbdavys bei partneris.
Informacija apie UAB „Stabile fundamentum“
842 €
Vid. atlyginimas bruto
26
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 686 €
25% uždirba 686-686 €
25% uždirba 686-939 €
25% uždirba nuo 939 €