Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Statybos darbų vadovas

1500-4100 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „Husera“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą statybos darbų/projektų vadovams:
  • projekto darbo plano paruošimas
  • medžiagų kiekių sudarymas bei užsakymas
  • darbuotojų darbo organizavimas ir priežiūra statybos aikštelėje
  • darbų koordinavimas su partneriais
  • kokybės kontrolė
  • ataskaitų sudarymas

Reikalavimai

  • patirtis Norvegijos statybų rinkoje
  • inžinerinis raštingumas
  • anglų kalba

Mes jums siūlome

  • patrauklų fiksuotą atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų,
  • galimybę tobulinti savo žinias įvairiuose kursuose
  • nemokamas keliones ir apgyvendinimą komandiruočių metu

Atlyginimas

1500-4100 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Husera“

Individualių bei daugiabučių namų statybos paruošimas Lietuvoje bei jų realizavimas Norvegijoje.