Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Ramo pastoliai, UAB

Statybos darbų vadovas

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Trakai, Širvintos - Ramo pastoliai, UAB

Darbo pobūdis

Įmonė ieško statybos darbų vadovo, kuris planuotų, organizuotų ir koordinuotų darbus statybų objektuose, kontroliuotų atliekamų darbų kokybę, laikytųsi terminų.

Objektai Vilniaus m., Vilniaus raj. sav., Trakų raj. sav.

  • Statybos darbų organizavimas objektuose
  • Vadovavimas priskirtai darbininkų brigadai
  • Darbų paskirstymas, tinkamo darbų vykdymo kontrolė
  • Statybos darbų terminų ir kokybės užtikrinimas
  • Darbų saugos reikalavimų laikymasis
  • Numatytų resursų kontrolė, medžiagų užsakymas
  • Reikiamos dokumentacijos rengimas ir pildymas

Reikalavimai

  • Statybos arba inžinerinis išsilavinimas
  • Statybos procesų ir technologijų išmanymas
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Gebėjimas vadovauti ir organizuoti darbus
  • Atsakingumas ir gebėjimas užtikrinti darbų kokybę
  • Puikūs bendravimo ir problemų sprendimo įgūdžiai

Privalumai

  • Statybos/inžinerijos bakalauro arba magistro laipsnis
  • Statybos darbų vadovo patirtis
  • Techninės dokumentacijos ir ataskaitų ruošimo įgūdžiai
  • Ypatingo statinio statybos darbų vadovo atestatas
  • Darbų saugos specialisto pažymėjimas
  • Rusų kalbos mokėjimas

Mes jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą, dinamišką, savarankišką darbą
  • Atlygį, atitinkantį kvalifikaciją ir darbo rezultatus
  • Galimybę prisidėti prie įmonės plėtros ir augimo
  • Visas socialines garantijas

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas
Priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

UAB „Ramo pastoliai“ veikla - bendrieji ir specializuoti statybos darbai, modulinių ir fasadinių pastolių, klojinių ir statybos technikos nuoma ir pardavimas.
Esame perspektyvi auganti įmonė. Darbus siekiame atlikti atsakingai, kokybiškai, greitai ir laiku. Rūpinamės saugia darbo aplinka ir vertiname darbuotojų indėlį į sėkmingą įmonės veiklą.
informacija apie Ramo pastoliai, UAB
1199 €
Vid. atlyginimas bruto
37
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.