Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Strateginis partneris“
More about company »

Statybos darbų vadovas

Nuo 1000 Eur
Vilnius - UAB „Strateginis partneris“

Darbo pobūdis

Ieškome komandos nario, kuris būtų savo srities specialistas, savarankiškas ir veržlus. Darbai kuriems vadovautumėte – apdailos.
Atsakomybės:
  • Statybos darbų organizavimas ir valdymas
  • Statybos darbų terminų, biudžeto laikymasis
  • Darbų saugos ir kokybės statybos objekte užtikrinimas

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas statybos srityje
  • Analogiško darbo patirtis (bent 2 m.)
  • Kompiuteriniai įgūdžiai
  • Gera lietuvių kalba
  • Rusų kalbos mokėjimas
  • Vairuotojo pažymėjimas

Privalumai:
  • Statybos darbų vadovo atestatas
  • Darbų saugos pažymėjimas
  • Kompiuteriniai įgūdžiai AutoCad programa
  • Anglų kalbos mokėjimas

Mes jums siūlome

  • Galimybę tobulėti, kelti kvalifikaciją
  • Įdomius projektus dirbant su dideliais ir užsienio klientais Lietuvoje
  • Priedai – priklauso nuo rezultatų

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Strateginis partneris“ ypatingo statinio rangovo teisę turinti statybos bendrovė. Teikiame visą paslaugų paketą (bendrieji ir specialieji statybos darbai) atliekant rekonstrukcijos/ įrengimo/ remonto darbus. Apdailos darbai – viena iš stipriųjų mūsų pusių. Pagrindiniai mūsų užsakovai yra dideli verslo ir prekybos centrai, viešbučiai.

Bendrieji statybos darbai
Pastatų išorės ir vidaus apdailos darbai
Specialieji statybos darbai
Projektų valdymas
Projektavimo darbai

Informacija apie UAB „Strateginis partneris“
853 €
Vid. atlyginimas bruto
45
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 404 €
25% uždirba 404-565 €
25% uždirba 565-1364 €
25% uždirba nuo 1364 €
Vadovas: Remigijus Makuška