Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Statybos darbų vadovas

900–1400 Eur
Vilnius - UAB "Forteras"

Darbo pobūdis

  • Statybos darbų objekte planavimas, priežiūra ir organizavimas;
  • Vykdomų darbų paskirstymas ir kontrolė;
  • Statybos darbų žurnalo pildymas;
  • Rangovų darbo kontrolė ir koordinavimas.

Reikalavimai

  • Darbo statybos darbų vadovu, darbų vadovo patirtis;
  • Gebėjimas planuoti, koordinuoti bei kontroliuoti darbuotojų darbą;
  • Mokėjimas bendrauti.
  • Greitas sprendimų priėmimas.
  • Atestatas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus;
  • Asmeninio tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

900–1400 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
CVB client

UAB "Forteras"

Šiuolaikiška, sparčiai auganti statybos įmonė ieško komandos nario.