Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Incorpus“

Statybos darbų vadovas

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Incorpus“

Darbo pobūdis

Atlikti rangovų vykdomų darbų planavimą, organizavimą ir kontrolę. Užtikrinti darbų saugą ir kokybę aikštelėje.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
Aukštasis arba aukštesnysis statybų inžinerijos išsilavinimas (gali būti nebaigtas), darbo su kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Autocad).

Privalumai:
2 metų analogiško ar susijusio darbo patirtis, atsakingumas, komunikabilumas. Anglų kalbos žinios privalumas.

Įmonė siūlo

Karjeros perspektyvos, kvalifikacijos kėlimo galimybės.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

UAB "Incorpus" - statybos projektų valdymo įmonė.
informacija apie UAB „Incorpus“
8613 €
Vid. atlyginimas bruto
(5.5 karto didesnis už LT vidurkį)
33
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2966 €
25% uždirba 2966-3697 €
25% uždirba 3697-6431 €
25% uždirba nuo 6431 €