Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Indema“

Statybos darbų vadovas

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Indema“

Darbo pobūdis

Sutarčių su užsakovais sudarymas, jų vykdymas ir kontrolė;
Statybos darbų organizavimas objektuose ir atliekamų darbų vykdymo kokybės kontrolė;
Statybinės dokumentacijos pildymas;
Medžiagų tiekimo užtikrinimas;
Vadovavimas atliekant statybos darbus;
Darbų saugos ir darbo kokybės užtikrinimas;
Objektui numatytų resursų kontrolė;
Aktyvus bendravimas su jau esamais klientais.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis inžinerinis-statybinis išsilavinimas;
Gebėjimas sistemiškai organizuoti darbus;
Saugos darbe reikalavimų, kokybės standartų reikalavimų žinojimas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypatingai MS Excel, MS Word, AutoCad programomis);
Konfliktinių situacijų valdymo įgūdžiai;
Geri lietuvių ir rusų kalbų įgūdžiai (kitos kalbos - privalumas);
Vairuotojo pažymėjimas ir automobilis (darbas biure bei išvykose po objektus - būtų privalumas).

Atsakingas pareigas ir perspektyvų darbą sparčiai augančioje įmonių grupėje;
Galimybę kelti kvalifikaciją įvairiuose mokymuose, kursuose ir seminaruose;
Šiuolaikiškas darbo sąlygas ir darbo priemones;
Iniciatyvią ir draugišką komandą.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB "Indema" teikia investicinių, statybos bei energetinių projektų valdymo ir vystymo paslaugas.

Įmonės tikslas - profesionaliai teikti paslaugas užtikrinant aukščiausią kokybę.

Pažangios projektų valdymo priemonės bei kompetetingi, nešališki ir įmonei ištikimi darbuotojai - UAB "Indema" projektų valdymo sėkmės garantas.
informacija apie UAB „Indema“
2765 €
Vid. atlyginimas bruto
(81% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.