UAB „Fazė“

Statybos darbų vadovas

Vilnius - UAB „Fazė“

Darbo pobūdis

  • Vykdomų darbų organizavimas ir paskirstymas
  • Darbų terminų, kokybės užtikrinimas ir technologijų laikymosi priežiūra bei kontrolė;
  • Vadovavimas pavaldžių darbuotojų grupei;
  • Saugaus darbo, gaisrinės saugos, aplinkos apsaugos ir kt. reikalavimų užtikrinimas;
  • Skiriamų resursų tinkamas ir ekonomiškas panaudojimas;
  • Dalyvavimas bendraujant su užsakovais ir techniniais prižiūrėtojais;
  • Techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas;
  • Darbuotojų tabelių pildymas;
  • Techninių klausimų sprendimas su užsakovais ir projektuotojais

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas, tikslumas, savarankiškumas, organizuotumas;
  • Statybos technologinių procesų išmanymas ir techninės statybų dokumentacijos sudarymo įgūdžiai;
  • Darbo patirtis analogiškoje srityje;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir vadovauti komandai;
  • Sėkminga statybos vadovo darbo patirtis;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

  • Siūlome puikias darbo sąlygas, neterminuotą darbo sutartį, bendradarbių pagalbą įsiliejant į mūsų kolektyvą;
  • Atsakingą darbą stabiliai veikiančioje įmonėje;
  • Profesinio tobulėjimo perspektyvas;
  • Motyvuojantį atlyginimą (darbo užmokestis aptariamas darbo pokalbio metu);
  • Darbui reikalingas priemones
UAB „Fazė“

UAB „Fazė“

UAB „FAZĖ“ – tai novatoriškų, nebijančių iššūkių profesionalų komanda, sudaryta iš perspektyvių, kupinų idėjų, imlių naujovėms, nuolat tobulėjančių darbuotojų.

Sąžiningas ir skaidrus darbas, pagarba savo klientams, partneriams ir darbuotojams, tarpusavio pasitikėjimas bei atsakomybė mūsų verslo aplinkai – tai pagrindinės mūsų vertybės.

Mūsų sėkmės garantas – kvalifikuoti specialistai, ekonominis stabilumas, sėkmingas ir tvarus bendradarbiavimas.
informacija apie UAB „Fazė“
2461 €
Vid. atlyginimas bruto
(61% didesnis už LT vidurkį)
40
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2175 €
25% uždirba 2175-2435 €
25% uždirba 2435-2958 €
25% uždirba nuo 2958 €