Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Tetija"
More about company »

Statybos darbų vadovo (specialiųjų statybos darbų)

Vilnius - UAB "Tetija"

Darbo pobūdis

Bendravimas su esamais Užsakovais;
Darbo apimčių įsivertinimas objektuose;
Pasiūlymų, sąmatų rengimas;
Darbų planavimas ir organizavimas objekte;
Subrangovų parinkimas ir valdymas;
Medžiagų tiekimo užtikrinimas;
Atliekamų darbų vykdymo, kokybės kontrolė;
Techninės bei kitos dokumentacijos ruošimas, tvarkymas ir derinimas.

Reikalavimai

Darbo patirtis statybos specialiųjų statybos darbų srityse (ŠVOK, VN);
Organizaciniai sugebėjimai, orientacija į rezultatą;
Statybos, gamybos bei technologinių procesų išmanymas, šių procesų organizavimo metodų žinojimas;
Saugos darbe reikalavimų, kokybės standartų reikalavimų žinojimas;
Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir valdyti komandą;
Kompiuterinis raštingumas (MS Office, AutoCad);
Geras lietuvių kalbos mokėjimas;
Vairuotojo pažymėjimas;
Nuosavas automobilis.

Privalumai:
Techninis išsilavinimas;
Kvalifikaciniai pažymėjimai, galiojantys atestatai;
Rusų kalbos mokėjimas.

CV (gyvenimo aprašymą) prašome siųsti elektroniniu paštu: su, laiško temoje, nurodytu tekstu: CV vardas pavardė bei į kokią pareigybę pretenduojate (pvz.: CV Jonas Jonaitis statybos darbų vadovas (spec. darbai)).

Mes jums siūlome

Darbą perspektyvioje įmonėje;
Motyvuojančią aplinką ir tobulėjimo galimybes;
Konkurencingą, laiku mokamą atlyginimą;
Pilną darbo etatą;
Kvalifikacijos kėlimo galimybę.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Pastatų inžinerinių sistemų priežiūros, remonto, įrengimo bei statybos darbų paslaugas teikianti įmonė. Darbui Vilniuje ieško: