UAB „G & J GROUP“

Projektų rangos vadovas

Kaunas - UAB „G & J GROUP“

Darbo pobūdis

  • vadovavimas statybos gamybos skyriui, jo darbo kontroliavimas;
  • naujos statybos, rekonstrukcijos, renovacijos darbų atlikimo organizavimas pagal sudarytus grafikus ir sutartis;
  • statybos darbų vadovų paskirstymas ir kontroliavimas;
  • statybos darbų grafikų vykdymo kontrolė;
  • statybos objektų nustatytų resursų kontrolė;
  • atliekamų darbų terminų ir kokybės reikalavimų laikymosi kontrolė;
  • visų procesų, susijusių su objekto statyba, rekonstrukcija, renovacija valdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis universitetinis/inžinerinis išsilavinimas;
  • daugiau nei 3 metų vadovo patirtis statybų sektoriuje;
  • gebėjimas efektyviai valdyti komandą;
  • konstruktyvus mąstymas, puikūs derybų, planavimo ir organizavimo įgūdžiai, iniciatyvumas;
  • darbas su pagrindinėmis MS Office programomis

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:
  • galimybę vadovauti, teikti pasiūlymus bei juos įgyvendinti;
  • darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas, orientacija į rezultatus;
  • konkurencingą, motyvuotą bei nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą.

Konfidencialumą garantuojame.

naujos statybos, rekonstrukcijos, modernizavimo ir kt. darbai
informacija apie UAB „G & J GROUP“
952 €
Vid. atlyginimas bruto
42
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 607 €
25% uždirba 607-699 €
25% uždirba 699-1168 €
25% uždirba nuo 1168 €