Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „RNDV statyba“

Statybos direktorius (-ė)

Klaipėda - UAB „RNDV statyba“

Darbo pobūdis

  • vykdomų statybos projektų Lietuvoje įgyvendinimas laiku laikantis nustatyto biudžeto, gamybinių procesų, kokybės reikalavimų ir sutartinių įsipareigojimų;
  • statybos projektų procesų planavimas, organizavimas ir priežiūra;
  • darbo proceso optimizavimas;
  • gamybos skyriaus biudžeto, veiklos plano bei veiklos strategijos rengimas;
  • projektuose dalyvaujančių darbuotojų ir subrangovų visapusė darbų organizavimo kontrolė, veiklos analizė ir optimizavimas;
  • gamybos skyriaus vadovų komandos ugdymas;
  • statybos objektų pridavimo užsakovui bei valstybinėms institucijoms vykdymo kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštasis statybos inžinieriaus išsilavinimas;
  • sėkminga darbo patirtis įgyvendinti įvairios paskirties naujos statybos ir/ar rekonstrukcijos (modernizavimo) projektus;
  • statybos techninių bei teisinių reglamentų ir procesų išmanymas;
  • gebėjimas skaityti, analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
  • mes tikimės, kad Jūs pasižymite strateginiu, analitiniu mąstymu, gebate organizuoti didelės apimties darbus ir dėlioti prioritetus;

Įmonė siūlo

  • plačias savirealizacijos galimybes statybos srityje;
  • galimybę prisidėti prie veiklos gerinimo proceso, naujų statybos metodų taikymo;
  • pozityvią ir saugią darbo aplinką;
  • stabilų, motyvuojantį bei darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Mes esame RNDV įmonių grupė – viena didžiausių statybos paslaugų teikėjų Europoje. Daugiau nei 1500 gamybos, projektų valdymo ir administracijos darbuotojų, kurių kompetencijos, patirtis ir profesionalus komandinis darbas slypi už šimtų įgyvendintų projektų.

UAB "RNDV Statyba" įmonė, priklausanti RNDV įmonių grupei. Atestuota ypatingų statinių ir kultūros paveldo statybos rangos kompanija, dirbanti kaip generalinė rangovė, aktyviai dalyvaujanti renovacijos projektuose bei atliekanti visus bendruosius statybos darbus.