Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Statybų brigada"
More about company »

Statybos inžinierius

800–1400 Eur
Klaipėda - UAB "Statybų brigada"

Darbo pobūdis

Planuoti ir organizuoti statybos darbus objekte;

Rengti ir tvarkyti reikalingą dokumentaciją;

Sudaryti statybos darbų grafikus;

Sąmatų sudarymas.

Reikalavimai

Aukštasis statybų srities išsilavinimas;

Ypatingų statinių statybos atestatas;

Statybos technologijų išmanymas.

Mes jums siūlome

Darbą finansiškai stabilioje įmonėje;

Tiesioginį bendravimą su įmonės savininkais ir savo idėjų įgyvendinimą tobulinant įmonės veiklą;

Konkurencingą, kompetenciją ir pastangas atitinkantį darbo užmokestį;

Sąžiningą ir objektyvų įvertinimą;

Profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes (iki direktoriaus pozicijos).

Atlyginimas

800–1400 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB STATYBŲ BRIGADA yra statybos kompanija, kuri teikia įvairių sričių statybos paslaugas privataus ir viešojo sektoriaus klientams vakarų Lietuvoje.
Mūsų pagrindinė specializacija – individualių namų statyba.
Informacija apie UAB "Statybų brigada"
12
Darbuotojų skaičius
30-50 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Rimantas Katelynas