Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
STATKORPAS AB
More about company »

Statybos inžinierius

Panevėžys - STATKORPAS AB

Darbo pobūdis

  • Elektroninių viešųjų pirkimų vykdymas:
Dokumentų konkursams ruošimas ir tvarkymas;
Projektinės techninės dokumentacijos nagrinėjimas bei analizavimas;
Užsakovo pateiktų klausimų, pastabų analizė ir atsakymų ruošimas;
Statybos darbų kainų skaičiavimas (sąmatų sudarymas).
  • Subrangovų konkursavimas:
Techninės dokumentacijos pateikimas;
Komercinių pasiūlymų nagrinėjimas bei analizavimas;
Derybų vedimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/ aukštesnysis statybos inžinerijos išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis;
  • Mokėti dirbti „Sistela“ programa (privalumas);
  • Puikūs organizaciniai ir bendravimo gebėjimai;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą finansiškai stabilioje kompanijoje;
  • Patrauklias darbo sąlygas;
  • Konkurencingą, kompetenciją atitinkantį atlyginimą.

Statybos rinkoje dirbanti kompanija.
Informacija apie STATKORPAS AB
1049 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
124
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 643 €
25% uždirba 643-1175 €
25% uždirba 1175-1410 €
25% uždirba nuo 1410 €
Vadovas: Rolandas Adomonis