Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "MAGIRNIS"
More about company »

STATYBOS PARUOŠIMO SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

Vilnius - UAB "MAGIRNIS"

Darbo pobūdis

Būsite atsakingas už:
  • Esamų ir būsimų statybos projektų paiešką ir vertinimą;
  • Dalyvavimą viešuosiuose ir komerciniuose konkursuose, atstovavimą įmonei;
  • Konkursinės medžiagos, sąmatų ruošimą ir koordinavimą;
  • Potencialių subrangovų paiešką bei atranką, paslaugų suteikimo su jais koordinavimą;
  • Skyriaus darbuotojų bei pasitelkiamų subrangovų funkcijų, įgaliojimų nustatymą, pavedimų įvardijimą;
  • Projektavimo organizavimą, priežiūrą, ryšių su projektuotojais palaikymą bei techninių klausimų sprendimą;
  • Dokumentų derinimą ir pasirašymą su būsimomis projekto šalimis bei visų veiksmų, susijusių su laimėto statybos projekto perdavimu bendrovės statybos skyriui, organizavimą ir vykdymą.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad Jūs:
  • Turite aukštąjį statybos inžinerijos išsilavinimą;
  • Esate dirbęs panašų darbą ne mažiau nei 5 metus;
  • Dirbate pagrindinėmis MS Office programomis;
  • Dirbate su programa SISTELA;
  • Gebate skaityti, analizuoti projektus bei techninę dokumentaciją;
  • Gerai kalbate ir rašote lietuvių, rusų kalbomis;
  • Esate asmenybė, gebanti pasiekti užsibrėžtą tikslą ir įtraukti kitus į komandinį darbą;
  • Apie save galite pasakyti: esu organizuotas, savarankiškas, gebu vadovauti ir atsakyti už savo ir komandos sprendimus;
  • Domitės visais aktualiais LR teisės aktais, susijusiais su statybos, projektavimo darbais, jų vykdymu ir priežiūra;
  • Turite vairuotojo pažymėjimą (B kategorija).

Mes jums siūlome

Mes jums siūlome:
  • Galimybę vadovauti, teikti pasiūlymus bei juos įgyvendinti;
  • Galimybę realizuoti savo žinias ir sugebėjimus;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas, orientacija į rezultatus;
  • Geras darbo sąlygas ir visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą, motyvuotą bei nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą.

Kita informacija:
Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB "MAGIRNIS" - sukaupusi didelę patirtį, Lietuvoje lyderiaujanti bendrovė, kuri vykdo generalinio rangovo funkcijas, dominuoja įvairios paskirties pastatų renovacijos procese.
Informacija apie UAB "MAGIRNIS"
868 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
48
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mindaugas Beišys