Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Indigroup"
More about company »

Statybos projekto vadovas (-ė)

Vilnius - UAB "Indigroup"

Darbo pobūdis:

  • Dalyvavimas kuriant ir įgyvendinat vystomo NT projekto koncepciją
  • Teritorijų planavimo dokumentų pakeitimo organizavimas/koordinavimas
  • Vystytojo atstovavimas valstybinėse institucijose
  • Rangovų ir architektų atrankos organizavimas ir kontrolė
  • Techninio ir darbo projektų rengimo koordinavimas, kadastrinių matavimų organizavimas
  • Techninių sprendinių parinkimas vystomiems objektams
  • Projekto biudžeto kontrolė

Reikalavimai:

  • Ne mažesnė nei 3 m darbo patirtis vystant gyvenamosios paskirties NT projektus
  • Statybos techninių reglamentų išmanymas
  • Statybos procesų ir darbų technologijos išmanymas
  • Derybiniai įgūdžiai
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, AutoCad)
  • Atsakingumas, komunikabilumas ir aukšta motyvacija
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija)

Mes siūlome:

  • Atsakingą poziciją ilgametę patirtį nekilnojamojo turto srityje turinčioje įmonėje
  • Darnią ir motyvuotą patyrusių kolegų komandą
  • Konkurencijgą atlygio sistemą bei kt. pridėtines vertes

Indigroup yra aukšto lygmens specialistų bei vadovų paieškos profesionalai. Mūsų klientė, ilgametę patirtį NT vystymo srityje turini įmonė, šiuo metu pradedanti naują 10 000 kv. m. gyvenamosios/biurų paskirties NT projektą Vilniuje. Šiuo metu ieškome patyrusio NT vystymo profesionalo, galinčio užimti Statybos projekto vadovo (-ės) poziciją. Asmuo bus atsakingas už vystomo projekto statybos procesų priežiūrą bei rangovų kontrolę.