Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Incorpus, UAB

Statybos projekto vadovas

Vilnius - Incorpus, UAB

Darbo pobūdis

rangovų, tiekėjų atrankos organizavimas ir planavimas,
rangovų vykdomų darbų planavimas, organizavimas ir kontroliavimas,
statybos projekto grafiko ir biudžeto sudarymas ir kontrolė,
projektinių sprendinių tikrinimas, optimalių sprendinių ieškojimas,
darbų saugos ir kokybės užtikrinimas.

Reikalavimai

aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas statybų srityje,
ne mažesnė kaip 3 metų patirtis vystant įvairius statybos projektus,
statybos procesų ir technologijų išmanymas,
puikios anglų kalbos žinios,
darbo su kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Autocad),
savarankiškumas, puikūs organizaciniai įgūdžiai, iniciatyvumas, rizikų įdentifikavimas ir valdymas.

Privalumai:
Patirtis vystant gamybos, sandėliavimo, administracinės paskirties projektus.

Mes jums siūlome

Karjeros perspektyvos,
kvalifikacijos kėlimo galimybės.

UAB "Incorpus" - statybos projektų valdymo įmonė (daugiau ).
informacija apie Incorpus, UAB
1846 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1383 €
25% uždirba 1383-1804 €
25% uždirba 1804-2180 €
25% uždirba nuo 2180 €