Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB VALVISTA

STATYBOS PROJEKTŲ INŽINIERIUS (-Ė) - SĄMATININKAS (-Ė)

1200-1600 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB VALVISTA

Darbo pobūdis

  • Konkursų bei ekonomiškai naudingiausių techninių sprendimų paieška;
  • Projektinės techninės dokumentacijos analizė;
  • Statybos bei technologinių procesų išmanymas, gebėjimas skaityti brėžinius;
  • Projektų sąmatų sudarymas pagal pirminę projekto informaciją ir techninius normatyvus;
  • Statybos darbų sąmatų, konkursinių ir komercinių pasiūlymų rengimas, darbo, medžiagų, sąnaudų paskaičiavimas;
  • Aktyvus komunikavimas su medžiagų, paslaugų tiekėjais ir subrangovais bei kitais projektų komandų nariais;
  • Bendradarbiavimas su projektų valdymo komanda viso projekto įgyvendinimo laikotarpiu.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (statybos inžinerijos srityje);
  • Inžinieriaus (-ės) - sąmatininko (-ės) darbo patirtis būtų privalumas;
  • Neturint inžinieriaus (-ės) - sąmatininko (-ės) darbo patirties, reikalavimai:
Siekis išmanyti statybų sektorių, statybos procesus ir technologijas;
Stengtis ugdyti gebėjimą suprasti ir įvertinti projektinę-techninę dokumentaciją;
Uolus mokymasis dirbti su sąmatinėmis programomis;
Noras gebėti ateityje savarankiškai ir savalaikiai priimti techninius sprendimus bei dirbti komandoje;
  • Greita orientacija į pasikeitimus, techninis ir analitinis mąstymas, kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas, subordinacijos suvokimas;
  • Puikus lietuvių kalbos mokėjimas;
  • Raštvedybos ir dokumentų tvarkymo taisyklių išmanymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Anglų bei rusų kalbų mokėjimas būtų laikomas privalumu.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas šiuolaikiškoje įmonėje ir draugiškoje komandoje;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Savo patirtį ir kompetenciją, įgyjant darbo patirties;
  • Pilną darbo etatą;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus.

Atlyginimas

1200-1600 €/mėn. į rankas

Pagrindinis UAB "VALVISTA" darbo profilis - pramoninių betoninių grindų įrengimas, gyvenamųjų namų statyba.
informacija apie UAB „Valvista“
814 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.