Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baltijos pašvaistė“

Statybos projektų/statinio vadovas

1700-2500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltijos pašvaistė“

Darbo pobūdis

  • Ypatingų ir neypatingų statinių projektų valdymas;
  • subrangovų koordinavimas ir jų įsipareigojimų vykdymo kontrolė;
  • statybos medžiagų ir darbo išteklių poreikio nustatymas ir kontrolė;
  • techninių klausimų sprendimas su užsakovais ir projektuotojais;
  • vadovavimas pavaldžių darbuotojų grupei, darbo kontrolė ir koordinavimas;
  • statybos techninių dokumentų ruošimas.

Įmonė vykdo veiklą visoje Lietuvoje (administracija Vilniuje)

Reikalavimai darbuotojui

  • patirtį statybos objektų valdyme;
  • aukštas išsilavinimas statybų sektoriuje;
  • kvalifikacijos atestatas;
  • mokėti dirbti su programomis, kurios būtinos darbui statybos sektoriuje, pvz. AutoCad ir kt.;
  • geri bendravimo, organizaciniai, vadovavimo komandai ir savarankiško darbo gebėjimai;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • mokėti anglų/rusų kalbas- tai būtų privalumas.

  • Organizuoti didelių projektų valdymo procesą, kuriame yra galimybė tobulėti ;
  • nuolat organizuojamas mokymas- įgūdžių lavinimui;
  • darbas su savo darbą išmanančiais profesionalais.
  • darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą ir motyvacinius priedus.

Atlyginimas

1700-2500 €/mėn. į rankas

UAB „Baltijos pašvaistė“ – tai nuo 2002 metų sėkmingai statybų srityje dirbanti įmonė, atliekanti visus statybos, rekonstrukcijos bei renovacijos darbus.
Paslaugos apima:
  • įvairios paskirties objektų statybos darbus,
  • pastatų restauravimą ir atnaujinimą,
  • gelžbetonio konstrukcijų įrengimą,
  • mūrijimo darbus,
  • metalo konstrukcijų montavimą,
  • stogų įrengimo darbus,
  • fasadinę ir vidinę apdailą,
  • lauko inžinerinių tinklų ir aplinkos tvarkymą,
  • hidroizoliavimo (injektavimo) darbus.

informacija apie UAB „Baltijos pašvaistė“
3204 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
89
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2536 €
25% uždirba 2536-3032 €
25% uždirba 3032-3420 €
25% uždirba nuo 3420 €