Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Strateginis partneris“
More about company »

Statybos projektų vadovas (-ė)

Vilnius - UAB „Strateginis partneris“

Darbo pobūdis

  • Statybos projektų organizavimas, valdymas ir įvykdymas
  • Statybos darbų terminų, biudžeto laikymasis
  • Bendravimas su užsakovais, subrangovais , tiekėjais
  • Techninių klausimų sprendimas
  • Statybos darbų vadovų ir jų asistentų darbo priežiūra
  • Darbų saugos ir kokybės statybos objekte priežiūra

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas statybos srityje
  • Kvalifikacijos atestatas
  • Analogiško darbo patirtis (bent 2 m.)
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai
  • Vairuotojo pažymėjimas

Privalumai:
  • Kompiuteriniai įgūdžiai AutoCad programa
  • Kompiuteriniai įgūdžiai MS Project programa
  • Anglų kalbos mokėjimas
  • Rusų kalbos mokėjimas

Mes jums siūlome

  • Motyvuojantį atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų
  • Galimybę tobulėti, kelti kvalifikaciją
  • Draugišką kolektyvą
  • Patogią darbo vietą Vilniaus centre

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Bendrieji statybos darbai
Pastatų išorės ir vidaus apdailos darbai
Specialieji statybos darbai

Projektų valdymas
Projektavimo darbai

www.spartneris.lt
Informacija apie UAB „Strateginis partneris“
52
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Remigijus Makuška