DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Metų darbdavys
UAB „Lidl Lietuva“

STATYBOS PROJEKTŲ VADOVAS (-Ė)

Nuo 2437 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Lidl Lietuva“

Darbo pobūdis

Šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti Statybos projektų vadovą (-ę), kuris (-i) prisidės prie „Lidl“ nekilnojamojo turto portfelio vystymo.

  • Projektavimo darbų proceso priežiūra
  • Statybos darbų eigos, kokybės bei terminų kontrolė
  • Derybų su paslaugų teikėjais organizavimas
  • Naujų projektų vertinimas
  • Komunikacija su kitais skyriais įmonės viduje

Reikalavimai kandidatui

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina statybos inžinerijos srityje)
  • Darbinė patirtis statybų srityje
  • Statybos procesų išmanymas
  • Gebėjimas dirbti dinamiškoje aplinkoje, geri laiko planavimo įgūdžiai
  • Geros anglų arba vokiečių kalbos žinios

Siūlome

  • Atsakingą ir dinamišką darbą sparčiai augančioje kompanijoje
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje
  • Papildomą sveikatos draudimą
  • Anglų ir vokiečių kalbų kursus
  • Biure įrengtą šiuolaikišką treniruoklių salę, jogos bei TRX užsiėmimus
  • Renginius darbuotojams, jų vaikams ir šeimos nariams

Atlyginimas

Nuo 2437 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Schwarz“ įmonių grupė, kuriai priklauso „Lidl“ parduotuvės, yra viena iš mažmeninės prekybos maisto produktais lyderių Europoje. „Lidl“ veikia 32 šalyse ir valdo daugiau nei 150 logistikos centrų bei apie 12 tūkst. parduotuvių Europoje ir Jungtinėse Valstijose. Tarptautiniu mastu „Lidl“ turi virš 310 tūkst. darbuotojų.
informacija apie UAB „Lidl Lietuva“
2874 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
2831
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1397 €
25% uždirba 1397-1853 €
25% uždirba 1853-3051 €
25% uždirba nuo 3051 €