Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Esvalda Lt“

Statybos projektų vadovas (-ė)

2250-4250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Esvalda Lt“

Darbo pobūdis

Vadovavimas naujų pramoninės paskirties pastatų projektavimo ir statybos procesui.

Reikalavimai

  • aukštasis statybinis/ inžinerinis išsilavinimas;
  • puikios profesinės srities žinios, prekybos centro statybos patirtis būtų privalumas;
  • ypatingo statinio statybos vadovo kvalifikacijos atestatas;
  • kompiuterinis raštingumas (Autodesk Revit, AutoCAD, MS Project ir kt.).

Mes jums siūlome

  • supratingą įmonės požiūrį į darbuotoją - galimybę asmeninio ir profesinio gyvenimo pusiausvyrai;
  • apmokymą bei unikalių žinių perdavimą;
  • motyvuojantį ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą, profesinės karjeros galimybes.

Atlyginimas

2250-4250 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esvalda Lt, UAB - nepriekaištingos reputacijos, ambicinga ir sparčiai besivystanti įmonė, kurios pagrindinis tikslas yra teikti aukščiausios kokybės statybos valdymo ir nekilnojamo turto vystymo paslaugas bei viršyti visų lūkesčius. Kviečiame prisijungti prie mūsų komandos ir kartu įgyvendinti stambius projektus.
informacija apie UAB „Esvalda Lt“
3
Darbuotojų skaičius
20-30 tūkst. €
Pajamos 2019 m.