Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "G & J GROUP"
More about company »

Statybos projektų vadovas

1000–1400 Eur
Kaunas - UAB "G & J GROUP"

Darbo pobūdis

Statybos, rekonstrukcijos, modernizavimo darbų planavimas, koordinavimas;
Techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas;
Projekto grafikų ir biudžeto sudarymas;
Numatomų objektui medžiagų resursų kontrolė;
Veiksmų derinimas su Užsakovais, projektuotojais, subrangovais.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas statybos inžinerijos srityje;
Ne mažiau 2 metai atitinkamos darbo patirties valdant statybos projektus;
Planavimo įgūdžiai; organizuotas; atsakingas;
Statybos darbų vadovo kvalifikacijos atestatas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Prosama);
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Darbą perspektyvioje įmonėje;
bazinis atlyginimas plius motyvuoti papildomi priedai;
Įdomų ir atsakingą darbą profesionaliame kolektyve;
Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

1000–1400 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

statybos, rekonstrukcijos, modernizavimo ir kt. darbai
Informacija apie UAB "G & J GROUP"
56
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Giedrius Sapka