Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Industris“

Statybų Projektų (Objektų) Vadovas

2000-3000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Industris“

Darbo pobūdis

Organizuoti ir vykdyti industrinės paskirties projektus, pagal patvirtintą projektinę dokumentaciją ir darbų vykdymo grafikus statybos objektuose.

Projektų vadovas (-ė) bus atsakingas (-a) už:
  • Vadovauti statybos darbams paskirtuose objektuose bei užtikrinti jų atlikimą laiku:
  • Organizuoti ir kontroliuoti darbininkų atliekamus statybos darbus;
  • Formuluoti užduotis darbų vadovams, projektų inžinieriams, darbo kontrolė;
  • Koordinuoti projektinės ir techninės dokumentacijos ruošimą;
  • Palaikyti glaudžius ryšius su pagrindiniais subrangovais, vesti derybas;
  • Rengti projektų ataskaitas;
  • Planuoti projektų biudžetą, efektyvų išteklių paskirstymą, ieškoti optimaliausių inžinerinių sprendimų;

Reikalavimai darbuotojui

  • Ypatingo statinio statybos vadovo atestatas.;
  • Minimali 2 metų patirtis dirbant objektuose, susijusiuose su pramonine statyba;
  • Analitinis mąstymas, orientacija į rezultatą, atsakingumas, iniciatyvumas, sugebėjimas prisiimti, deleguoti užduotis ir atsakomybę, bendradarbiauti su įvairiais žmonėmis;
  • Statybos procesų ir technologijų, teisės aktų išmanymas, praktinis jų taikymas;
  • Vairuotojo pažymėjimas: B kategorija.

Privalumai:
  • Darbo patirtis planuojant, organizuojant ir koordinuojant komandos darbą;
  • Patirtis valdant ir įgyvendinant projektus su užsakovais;
  • Mokėjimas dirbti AutoCad, MS Project (arba analogais);
  • Galiojantys atestatai ir pažymėjimai.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas
  • Stabilų laiku mokamą atlyginimą;
  • Priedus už sėkmingai įvykdytas užduotis;
  • Įdomų darbą kompanijoje;
  • Darbo vietą Kaune, statybos objektus Lietuvoje ir užsienyje.

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. į rankas

UAB „Indrustis“ – tai Lietuvos kapitalo įmonė. Įmonė užsiima pramoninių pastatų tiekimu ir statyba. Mūsų darbuotojų sukaupta patirtis projektų valdyme, konstrukcijų montavime ir bendradarbiavimas su užsienio partneriais konstrukcijų projektavimo ir metalo konstrukcijų gamybos srityje užtikrina efektyvią ir profesionalią įmonės veiklą.
informacija apie UAB „Industris“
1905 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
40
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.