Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Lighhouse contracting“

Statybos projektų vadovas

2000-3200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Lighhouse contracting“

Darbo pobūdis

  • planuoti ir vadovauti projektui nuo jo pradžios iki atidavimo klientui;
  • kontroliuoti projekto biudžeto vykdymą;
  • vadovauti subrangovų darbams (konkursai, sutartys ir pan.);
  • palaikyti nuolatinį kontaktą su užsakovu – dalyvauti derybose, spręsti einamuosius klausimus;
  • vadovauti projekto komandai.

Reikalavimai

Tikimės, jog:
  • Turite ne mažesnę nei 3 metų statybų projektų valdymo patirtį;
  • Aukštąjį statybinį ar inžinerinį išsilavinimą ir galiojantį kvalifikacijos atestatą;
  • Sugebate analizuoti statybos projektų brėžinius;
  • Mokate planuoti projektų grafikus, koordinuoti darbų procesus;
  • Gebate vadovauti komandai, valdyti rizikas;
  • Jus motyvuoja iššūkiai ir rezultatai;
  • Sugebate bendrauti anglų ir rusų kalbomis.

Mes jums siūlome

Siūlome:
  • Darbą profesionalioje komandoje įgyvendinant ambicingus projektus;
  • Vertingą patirtį ir tobulėjimą statybų sektoriuje Lietuvoje ir užsienyje;
  • Galimybę kelti kvalifikaciją ir tobulinti žinias profesiniuose mokymuose;
  • Atlygį, tiesiogiai priklausantį nuo rezultatų ir atsakomybių, nuo 2000 iki 3200 Eur (bruto);
  • Motyvacinę sistemą: piniginius priedus už pasiektus rezultatus.

Atlyginimas

2000-3200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB "Lighthouse contracting" - ilgametis generalinis rangovas, statybos projektų valdytojas, nuo 1998 m. klientui suteikiantis visas su statyba susijusias paslaugas iš vienų rankų.
informacija apie UAB „Lighhouse contracting“
2613 €
Vid. atlyginimas bruto
(71% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.