UAB „Strateginis partneris“
More about company »

Statybos projektų vadovas

Nuo 1000 Eur
Vilnius - UAB „Strateginis partneris“

Darbo pobūdis

Ieškome komandos nario, kuris būtų savo srities specialistas, gebėtų sklandžiai kuruoti darbus statybos objekte, gebėtų savarankiškai spręsti techninius klausimus, turėtų gerus derybinius įgūdžius bei reprezentuotų įmonę bendraujant su klientais.
Atsakomybės:
  • Statybos projektų/darbų organizavimas, valdymas ir įvykdymas
  • Statybos darbų terminų, biudžeto laikymasis
  • Bendravimas su užsakovais, subrangovais , tiekėjais
  • Techninių klausimų sprendimas
  • Statybos darbų vadovų ir jų asistentų darbo priežiūra
  • Darbų saugos ir kokybės statybos objekte priežiūra

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas statybos srityje
  • Kvalifikacijos atestatas
  • Analogiško darbo patirtis (bent 2 m.)
  • Gera lietuvių kalba
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai
  • Vairuotojo pažymėjimas

Privalumai:
  • Kompiuteriniai įgūdžiai AutoCad programa
  • Kompiuteriniai įgūdžiai MS Project programa
  • Anglų kalbos mokėjimas
  • Rusų kalbos mokėjimas

Mes jums siūlome

  • Įdomius projektus dirbant su dideliais ir užsienio klientais Lietuvoje
  • Galimybę tobulėti, kelti kvalifikaciją
  • Patogią darbo vietą Vilniaus centre
  • Priedai – priklauso nuo rezultatų

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičius mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Strateginis partneris“ ypatingo statinio rangovo teisę turinti statybos bendrovė. Teikiame visą paslaugų paketą (bendrieji ir specialieji statybos darbai) atliekant rekonstrukcijos/ įrengimo/ remonto darbus. Apdailos darbai – viena iš stipriųjų mūsų pusių. Pagrindiniai mūsų užsakovai yra dideli verslo ir prekybos centrai, viešbučiai.

Bendrieji statybos darbai
Pastatų išorės ir vidaus apdailos darbai
Specialieji statybos darbai
Projektų valdymas
Projektavimo darbai

www.spartneris.lt
Informacija apie UAB „Strateginis partneris“
741 €
Vid. atlyginimas bruto
43
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 409 €
25% uždirba 409-561 €
25% uždirba 561-695 €
25% uždirba nuo 695 €
Vadovas: Remigijus Makuška