Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Hanner“

STATYBOS TECHNINĖS PRIEŽIŪROS VADOVAS (-Ė) (ELEKTRA, SILPNOS SROVĖS)

Nuo 2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Hanner“

Darbo pobūdis

  • Tikrinti, kad statybos darbai būtų atliekami pagal statinio projektą;
  • Kontroliuoti statybos metu naudojamų statybos produktų bei įrenginių kokybę;
  • Tikrinti atliktų statybos darbų kokybę ir faktiškai atliktus darbų kiekius;
  • Kontroliuoti statybos darbų atlikimo technologiją ir nuoseklumą;
  • Tikrinti ir priimti paslėptus statybos darbus ir paslėptas statinio konstrukcijas;
  • Pasirašyti (vizuoti) statybos darbų atlikimo aktus;
  • Dalyvauti išbandant ir pripažįstant tinkamais naudoti inžinerinius tinklus, įrenginius ir kt.;
  • Kartu su rangovu rengti dokumentus, reikalingus statybai užbaigti.

Reikalavimai darbuotojui

  • Projekto dalies vadovo ir techninės priežiūros vadovo kvalifikacijos atestatas elektrotechnikos (iki 10 kV įtampos), elektroninių ryšių (telekomunikacijų), apsauginės signalizacijos, gaisro aptikim i signalizavimo, procesų valdymo ir automatizacijos darbams (E, ER, GRS, AS, PVA);
  • Statybų techninės priežiūros patirtis;
  • Inžinerinis techninis aukštasis išsilavinimas;
  • Statybos technologinių procesų išmanymas;
  • Puikus įvairių statybos darbų kokybės reikalavimų išmanymas;
  • Aukštas asmeninis organizuotumas, racionalumas ir atsakingumas;
  • Techninės dokumentacijos ir raštvedybos įgūdžiai.

  • Konkurencingą atlyginimą ir ketvirtines premijas už atliekamą darbą;
  • Galimybę gauti nemokamą būstą Vilniuje;
  • Karjeros galimybes;
  • Įvairių motyvacinių priemonių programą (sveikatos draudimas, biudžetas mokymams ir kvalifikacijos gerinimui).

Atlyginimas

Nuo 2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

"UAB „Hanner" - sėkminga investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo lyderė Lietuvoje, aktyviai plėtojanti veiklą užsienio šalyse.
Mūsų misija – kurti ir įgyvendinti unikalius, novatoriškus nekilnojamojo turto projektus suteikiančius visuomenei aukštesnę veiklos ir gyvenimo kokybę Lietuvoje bei Vidurio Europos rinkose.
informacija apie UAB „Hanner“
3865 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
44
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2724 €
25% uždirba 2724-3636 €
25% uždirba 3636-4381 €
25% uždirba nuo 4381 €