Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Statybos vadovas - darbų vadovas

Darbo pobūdis

Valdyti statybos darbų eigą ir užtikrinti, kad darbai būtų atliekami pagal statinio projekto reikalavimus:
  • Užtikrinti ir kontroliuoti statybos darbų atlikimą pagal nustatytus terminus;
  • Bendradarbiauti su subrangovais statybos darbų valdymo klausimais;
  • Koordinuoti ir kontroliuoti darbuotojų ir subrangovų darbų eigą;
  • Laikytis darbų vykdymo technologijų bei kokybės užtikrinimo/kontrolės reikalavimų;
  • Rengti dokumentaciją, susijusią su statybų vykdymu ir priežiūra;
  • Kontroliuoti medžiagų ir atliktų darbų kiekius;
  • Užtikrinti darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos reikalavimų vykdymą statybos objekte.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Kvalifikacijos atestatas, suteikiantis teisę eiti statybos vadovo pareigas;
  • Sėkminga statinio statybos vadovo darbo patirtis gyvenamojoje – daugiabučių namų statyboje 10m;
  • Statybos procesų ir technologijų išmanymas;
  • Mokėjimas dirbti su AutoCad, MS Project programomis;
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, ambicingumas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai ir gebėjimas dirbti komandoje

Mes jums siūlome

  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą, kuriame vertinamas iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą;
  • Plačias savirealizacijos galimybes statybos srityje;
  • Įgūdžių ugdymo ir nuolatinio tobulėjimo galimybę;
  • Galimybę dirbti su inovatyviomis statybos valdymo sistemomis;
  • Pozityvią ir saugią darbo aplinką;
  • Stabilų, motyvuojantį bei darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Galimybę augti kartu su kompanija ir tapti savo srities profesionalu.

Atlyginimas

Derybų klausimas
CVB client

Įmonėje vid. atlyginimas 904€
11% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra sausio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)