Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Statybos vadovas

Vilnius - UAB „AUGILA“

Darbo pobūdis

Vadovavimas statybos darbams
Pavaldžių darbuotojų darbo organizavimas ir kontrolė, darbo grafiko koordinavimas
Darbų įgyvendinimo grafikų sudarymas ir jų vykdymo kontrolė, efektyvaus medžiagų ir mechanizmų tiekimo bei panaudojimo užtikrinimas
Darbų saugos ir aplinkosaugos reikalavimų laikymosi statybvietėje priežiūra ir kt.
Procesų ir atliekamų darbų kokybės kontrolė

Reikalavimai

Vadovavimo patirtis statybų sektoriuje
Kompiuterinis raštingumas
SPSC atestatas
Gebėjimas vadovauti darbuotojams, organizuoti jų darbą
Gebėjimas atstovauti įmonės interesus, bendraujant su tiekėjais ir užsakovais

Mes jums siūlome

Atsakingą ir aktyvų darbą sparčiai augančioje įmonėje
Visas reikalingas darbo priemones
Konkurencingą atlyginimą, atitinkantį darbo rezultatus

Atlyginimas

Derybų klausimas
CVB client

UAB „AUGILA“

Įmonė vykdo statybos darbus nuo pamatų iki raktų Vilniaus mieste.
Informacija apie UAB „AUGILA“
1008 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 919 €
25% uždirba 919-960 €
25% uždirba 960-1255 €
25% uždirba nuo 1255 €
Vadovas: Algimantas Račinskas