Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Delca Invest“

STATYBOS VADOVAS

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Delca Invest“

Darbo pobūdis:

  • Atliekamų darbų kokybės užtikrinimas ir nuolatinė kontrolė;
  • Objekto biudžeto sudarymas, kontrolė;
  • Darbų saugos reikalavimų laikymasis;
  • Dokumentacijos ruošimas, tvarkymas bei pildymas;
  • Objektui numatytų resursų kontrolė;
  • Rezultatų pristatymas vadovui.

Reikalavimai:

  • Aukštasis statybos inžinerinis išsilavinimas;
  • Būtina turėti kvalifikacijos atestatą/-us;
  • Statybos darbų valdymo patirtis bent 2 metų;
  • Užduočių paskirstymo, kontrolės ir laiko planavimo įgūdžiai;
  • Geri MS Office, AutoCad, brėžinių skaitymo ir redagavimo įgūdžiai;
  • Rusų, anglų kalbos mokėjimas - būtinybė;
  • Stiprus atsakomybės jausmas;
  • Orientacija į rezultatus;
  • Darbo inventoriaus priežiūra, tinkamas jo eksploatacijos užtikrinimas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome:

  • Darbą stabilioje, draugiškoje, ambicingoje komandoje;
  • Stabilų darbo užmokestį ir motyvacinius priedus;
  • Profesinį tobulėjimą;
  • Galimybę įdėti svarų indėlį įmonės veiklos procesuose, valdyme;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad CV bus saugomas UAB „Delca Invest“ vidinėse duomenų bazėse.
Jūsų gyvenimo aprašyme ir kituose dokumentuose (jei tokių yra) nurodyti asmens duomenys renkami, tvarkomi ir saugomi laikantis Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų reikalavimų ir bus apdorojami šios atrankos tikslais.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

H2AUTO () - didžiausias ir sparčiausiai augantis modernių bekontakčių savitarnos plovyklų ir vidaus priežiūros tinklas Lietuvoje.

Mūsų veržli ir ambicinga komanda kasdien dirba užtikrindama saugius ir ekologiškus aplinkai plovyklų infrastruktūros sprendimus, aukščiausios plovimo kokybės paslaugas klientams visada fokusuodamiesi į bekontaktį, tausojantį kėbulą plovimą.
informacija apie UAB „Delca Invest“
1343 €
Vid. atlyginimas bruto
66
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 616 €
25% uždirba 616-936 €
25% uždirba 936-1597 €
25% uždirba nuo 1597 €