Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nerda“

Statybos vadovo asistentas (-ė)

600-900 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „Nerda“

Darbo pobūdis

Dokumentacijos, susijusios su statybų vykdymu ir priežiūra, rengimas;
Sutarčių vykdymo kontrolė;
Atliktų darbų kiekių skaičiavimas;
Statybinės dokumentacijos pildymas;
Darbų eigos ataskaitų rengimas;
Kitų statybos vadovo pavestų darbų vykdymas.

Reikalavimai

Inžinerinis techninis aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutiniojo kurso studentas (-ė));
Statybų procesų išmanymas;
Panašaus darbo patirtis statybos vadovo asistento arba meistro pareigose (privalumas);
Techninės dokumentacijos ir ataskaitų ruošimo įgūdžiai (privalumas);
Savarankiškumas, atsakingumas, žingeidumas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (sąmatinėmis programomis-privalumas);
Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
Puikias darbo sąlygas;
Visus darbui atlikti reikiamus įrankius;
Darbą draugiškame kolektyve;
Darbą atitinkantį atlygį;
Socialines garantijas.

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas
UAB „Nerda“

UAB „Nerda“

UAB „Nerda“ – 2011 m. įkurta, atestuota statybos bendrovė, kurios teikiamų paslaugų pakete - bendrastatybiniai darbai, pastatų inžinerinių sistemų ir lauko inžinerinių tinklų montavimo, teritorijų aplinkos tvarkymo, gerbūvio, kelių įrengimo, pastatų griovimo, projektavimo darbai bei statybos techninė priežiūra ir statybos objektų valdymas.
informacija apie UAB „Nerda“
1143 €
Vid. atlyginimas bruto
48
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 669 €
25% uždirba 669-771 €
25% uždirba 771-1147 €
25% uždirba nuo 1147 €