Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Nerda“

Statybos vadovo asistentas (-ė)

Nuo 1550 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Alytus - UAB „Nerda“

Darbo pobūdis

Dokumentacijos, susijusios su statybų vykdymu ir priežiūra, rengimas;
Pasiūlymų rengimas;
Sutarčių vykdymo kontrolė;
Atliktų darbų kiekių skaičiavimas;
Statybinės dokumentacijos pildymas;
Darbų eigos ataskaitų rengimas;
Kitų statybos vadovo pavestų darbų vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

Inžinerinis techninis aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
Statybų procesų išmanymas;
Panašaus darbo patirtis statybos vadovo asistento arba meistro pareigose;
Techninės dokumentacijos ir ataskaitų ruošimo įgūdžiai;
Savarankiškumas, atsakingumas, žingeidumas;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (sąmatinėmis programomis-privalumas);
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
Puikias darbo sąlygas;
Visus darbui atlikti reikiamus įrankius;
Darbą draugiškame kolektyve;
Darbą atitinkantį atlygį;
Socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1550 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas nuo 1550 Eur. (neatskaičius mokesčių). Atlyginimo dydis priklausys nuo turimos kvalifikacijos, patirties ir darbo rezultatų.
UAB „Nerda“
strongest_in_lithuania

UAB „Nerda“

UAB „Nerda“ – 2011 m. įkurta, atestuota statybos bendrovė, kurios teikiamų paslaugų pakete - bendrastatybiniai darbai, pastatų inžinerinių sistemų ir lauko inžinerinių tinklų montavimo, teritorijų aplinkos tvarkymo, gerbūvio, kelių įrengimo, pastatų griovimo, projektavimo darbai bei statybos techninė priežiūra ir statybos objektų valdymas.
informacija apie UAB „Nerda“
1636 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
41
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.