Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Hanner“

STATYBOS VADOVO ASISTENTAS (-Ė)

1650-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Hanner“

Darbo pobūdis

  • Dokumentacijos, susijusios su statybų vykdymu ir priežiūra, rengimas;
  • Sutarčių vykdymo kontrolė;
  • Rangovų atliekamų darbų kokybės priežiūra, procesų, technologijų ir terminų kontrolė;
  • Darbų eigos ataskaitų rengimas;
  • Pagalba statybos vadovui.

Reikalavimai darbuotojui

  • Inžinerinis techninis išsilavinimas;
  • Statybų procesų išmanymas;
  • Aukštas asmeninis organizuotumas, veržlumas, racionalumas ir atsakingumas;
  • Techninės dokumentacijos ir ataskaitų ruošimo įgūdžiai (privalumas).

Įmonė siūlo

  • Atsakingą, įdomų ir kupiną iššūkių darbą;
  • Karjeros ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir orientacija į rezultatus.

Atlyginimas

1650-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

"UAB „Hanner" - sėkminga investicinių nekilnojamojo turto projektų vystymo lyderė Lietuvoje, aktyviai plėtojanti veiklą užsienio šalyse.
Mūsų misija – kurti ir įgyvendinti unikalius, novatoriškus nekilnojamojo turto projektus suteikiančius visuomenei aukštesnę veiklos ir gyvenimo kokybę Lietuvoje bei Vidurio Europos rinkose.
informacija apie UAB „Hanner“
4853 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
40
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2975 €
25% uždirba 2975-3636 €
25% uždirba 3636-4997 €
25% uždirba nuo 4997 €