Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Losrita“

STATYBOS VADOVO ASISTENTAS (-Ė)

800-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Losrita“

Darbo pobūdis:

  • Pagalba statybos vadovui;
  • Pagalba organizuojant statybos darbų atlikimą pagal grafikus ir terminus;
  • Bandradarbiavimas su subrangovais ir jų atliekamų statybos darbų kontrolė ir apskaita;
  • Statybinės dokumentacijos priežiūra, tvarkymas, pildymas;
  • Darbas su projektine dokumentacija;
  • Darbas komandoje su statybos projektų vadovais;
  • Darbo laiko žiniaraščio pildymas;
  • Objekto tvarkos, darbų saugos ir kokybės užtikrinimas;
  • Kitų statybos vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Statybos išsilavinimas būtų privalumas;
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas;
  • Statybos darbų technologijos išmanymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Raštvedybos žinios;
  • Darbų saugos instrukcijų žinojimas;
  • Profesionalus ir pozityvus požiūris, derybiniai įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, energingumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir grupėje;
  • Žingeidumas, atsakingumas, komunikabilumas ir aukšta motyvacija.

Įmonė siūlo:

  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą draugiškoje, ambicingoje komandoje;
  • Galimybę tobulėti ir realizuoti savo idėjas;
  • Visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti;
  • Kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį darbo užmokestį;
  • Socialines garantijas;
  • Pilną darbo etatą.

Atlyginimas

800-1400 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis bus siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Statybos ir nekilnojamojo turto rinkoje veikianti statybos bendrovė UAB „Losrita“, kurios veiklą apima bendrieji ir specializuoti statybos darbai.

Įmonė savarankiškai vykdo didelės apimties Rangovo ir/ar Generalinio rangovo, bei projekto valdymo funkcijas visoje Lietuvoje.

Statiniai: gyvenamieji ir negyvenamieji pastatai, susisiekimo komunikacijos (gatvės, geležinkelio kelias, kiti transporto statiniai), inžineriniai tinklai (vandentiekio, šilumos, nuotekų šalinimo), hidrostatiniai, kiti inžineriniai statiniai, taip pat minėti statiniai, esantys kultūros paveldo objekto teritorijoje, jo apsaugos zonoje ir vietovėje.
informacija apie UAB „Losrita“
1680 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
48
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 909 €
25% uždirba 909-1752 €
25% uždirba 1752-2376 €
25% uždirba nuo 2376 €