Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Baltic asset management“

Statybos vadovo asistentas

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Baltic asset management“

Darbo pobūdis

  • Vystomų NT plėtros projektų statybos aikštelės planavimas ir organizavimas;
  • Pagalba statinio statybos vadovui;
  • Subrangovų darbų eigos koordinavimas ir kontrolė;
  • Reikalingos dokumentacijos rengimas ir tvarkymas;
  • Faktinių atliktų darbų kiekių apmatavimai, vertinimas.

Reikalavimai

  • Iniciatyvumas, atsakingumas, savarankiškumas;
  • Žingeidumas, noras augti ir tobulėti;
  • Aukštasis išsilavinimas statybų srityje, gali būti
paskutinio kurso studentas;
  • Darbas su kompiuteriu, AutoCAD.

Mes jums siūlome

  • Įvairiapusišką darbą;
  • Realias karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas

Baltic Asset Management yra Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos narė, išskirtinių nekilnojamojo turto projektų valdymo ir plėtojimo kompanija.
Gerovę kuriame ne tik kompanijos vystomiems projektams, bet ir juos supančiai aplinkai. Jau įgyvendinti projektai ir sugrįžtantys klientai - įrodymas, kad siekiame plėtoti išskirtinius projektus, atitinkančius aukščiausius kokybinius reikalavimus bei kurti ilgalaikę pridėtinę vertę savo klientams.
informacija apie UAB „Baltic asset management“
2435 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.