Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „OMBERG“

STATYBOS VADOVO ASISTENTAS

Iki 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „OMBERG“

Darbo pobūdis

  • Dokumentacijos, susijusios su statybų vykdymu ir priežiūra, rengimas, tvarkymas;
  • Rangovų darbų kokybės priežiūra, technologijų, procesų ir įvykdymo terminų kontrolė;
  • Atliktų darbų tikrinimas;
  • Darbų eigos ataskaitų kontrolė;
  • Savaitinių pasitarimų protokolavimas;
  • Visapusiška pagalba statybos vadovui.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (gali būti būti ir paskutinio kurso studentas);
  • Statybos procesų ir technologijos išmanymas;
  • Darbo planavimo, organizavimo bei koordinavimo įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, darbštumas, noras tobulėti, komunikabilumas, atsakingumas, greita orientacija bei derybiniai įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas (MS Office, MS Project, ACAD ir t.t.).

Mes jums siūlome

  • Atlikti praktiką su galimybe likti dirbti augančioje, šiuolaikiškoje ir stabilioje įmonėje;
  • Komandišką bei dinamišką aplinką;
  • Įvariapusišką darbą;
  • Visas socialinės garantijas;
  • Konkurencingą atlygį.

Atlyginimas

Iki 1000 €/mėn. į rankas

OMBERG yra vienas iš didžiausių gyvenamojo NT plėtotojų Vilniuje. Vystome modernius ir išskirtinius, kokybiškam gyvenimui skirtus būstų projektus. Po vienu stogu vienijame didelę patirtį sukaupusius motyvuotus ir inovatyviai mąstančius statybos, rinkodaros ir pardavimų specialistus. Tikime, kad įmonės sėkmė priklauso nuo ją kuriančių žmonių, dėl to didelį dėmesį skiriame mūsų darbuotojų gerovei ir asmeniniam tobulėjimui.
Jei domiesi NT sektoriumi ir nori prisidėti prie projektų, keičiančių Vilniaus miesto veidą, turi inovatyvių idėjų ir trokšti jas realizuoti – mes norime su Tavimi susitikti.