Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Statybos vadovo

1700-2200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DTC international“

Darbo pobūdis

Daugiabučių namų ir kotedžų statybos darbai;
Darbų planavimas ir organizavimas statybos objekte;
Darbų vykdymo derinimas su objekto užsakovais/rangovais;
Medžiagų resursų kontrolė;
Techninės statybų dokumentacijos ir ataskaitų ruošimas;
Atliekamų darbų terminų ir kokybės kontrolė;
Darbuotojų aprūpinimas reikiama įranga ir apsaugos priemonėmis.
Rangovų paieška;
Bendravimas su potencialiais klientais.

Reikalavimai

Inžinerinis išsilavinimas;
Statybos procesų išmanymas;
Planavimo, organizavimo įgūdžiai;
Darbų saugos instrukcijų žinojimas;
Gebėjimas objektyviai vertinti situaciją ir pateikti jos sprendimo būdus;
Komunikabilumas, atsakingumas;
Galiojantis statybos darbų vadovo kvalifikacijos atestatas;
Vairuotojo pažymėjimas.
Darbuotojų saugos ir sveikatos specialisto arba darbdavio įgalioto asmens pažymėjimas,
Patirtis - ne mažiau 10 m.

Mes jums siūlome

Jauną, draugišką nedidelį kolektyvą;
Idomų ir atsakingą darbą;
Papildomus laisvadienius;
Konkurencingą atlyginimą (nuo 1400 į rankas).

Atlyginimas

1700-2200 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „DTC international“

UAB "DTC international" įmonė statanti daugiabučius namus ir kotedžus Vilniuje.
informacija apie UAB „DTC international“
1533 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
11
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2018 m.