Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „PROFESINIAI KONTAKTAI“
More about company »

STATYBŲ AIKŠTELĖS VADOVAS

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Norvegija - UAB „PROFESINIAI KONTAKTAI“

Darbo pobūdis:

  • Vykdomų statybos darbų objekte priežiūra ir koordinavimas prie geležinkelio;
  • Koordinuoti ir bendrauti su visų susijusių šalių (BANE NOR personalu, LSV, HSV, LFS, inžinieriais ir kt.) veikla;
  • Techninės statybų dokumentacijos ir ataskaitų (montavimo, įrankių, medžiagų ir eksploatacinių medžiagų) parengimas;
  • Ataskaitų rengimas projektų vadovui;
  • Užtikrinti darbų saugą ir kokybę objekte;
  • Bendravimas su darbu saugos vadovu siekiant užtikrinti, jog darbo vietoje yra laikomasi visų darbų saugos principų ir reguliariai atlikti auditus;
  • Dalyvauti susirinkimuose;
  • Koordinuoti įrangos / medžiagų komplektų pristatymus į objekto vietą pagal numatytus terminus.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (elektra / automatika / statyba);
  • Vadovavimo patirtis ne mažiauiau 3 metai, +20 darbuotojų;
  • Patirtis dirbant statybvietėse ne mažiau kaip 3 metus;
  • Kalbos: lietuvių C2 / anglų B2 / norvegų B1;
  • Puikus išmanymas MS paketo;
  • Puikūs problemų sprendimų įgūdžiai;
  • Stiprūs organizaciniai sugebėjimai;
  • Komunikabilumas, kryptingas rezultato siekimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mūsų klientas siūlo:

  • Karjeros galimybes dirbant aukštos reputacijos įmonėje vykdant tarptautinius projektus;
  • Galimybę dirbti su pasaulinio lygio kompanijomis (SIEMENS, ALSTOM), turinčiomis dideles karjeros perspektyvas dirbant su aukštųjų technologijų inžinerinėmis sistemomis visame pasaulyje;
  • Galimybę tapti projektų vadovu;
  • Atlyginimas bandomuoju laikotarpiu: 1200 - 1500 EUR (neto) Lietuvoje / Po bandomojo laikotarpio: 40 000 - 50 000 NOK (4030-5030 EUR) (bruto) Norvegijoje;
  • Darbo pradžia Norvegijoje prasideda 2021 m. pavasarį. (iki to laiko pasirengimo etapas Lietuvoje).

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

Contactus klientė - daugiau kaip dvidešimties metų patirtį Lietuvos rinkoje turinti įmonė. Šiai dienai kompanija įgyvendino daugiau kaip 1000 projektų, turi išvystytą filialų tinklą Latvijoje ir kitose šalyse.