Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Išskirtinio būsto statyba"
More about company »

Statybų darbų vadovas

Klaipėda, Gargždai - UAB "Išskirtinio būsto statyba"

Darbo pobūdis

Statybos darbų organizavimas, vykdymas objektuose;
Statybos darbų terminų ir kokybės užtikrinimas;
Objektui numatytų resursų kontrolė, medžiagų tiekimo užtikrinimas.

Reikalavimai

Aukštasis techninis - inžinerinis išsilavinimas;
Statybos proceso ir technologijų išmanymas;
Gebėjimas planuoti procesus, organizuoti pavaldinių darbą;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Atsakingumas ir sugebėjimas spręsti susidariusias problemas;
Vairuotojo pažymėjimas;
Statybos darbų vadovo kvalifikacijos atestatas;
Panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Konkurencingą atlygį bei socialines garantijas;
  • Profesionalių bei draugiškų kolegų pagalbą;
  • Metinius priedus priklausomai nuo darbo reultato

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Išskirtinio būsto statyba“ – atskirų statybos industrijos sričių profesionalus vienijanti kompanija, kurios tikslas padėti klientui susikurti bei įgyvendinti savo svajonių būstą. Visus būsto įgyvendinimo etapus ir jų valdymą patikint vienai organizacijai.
UAB „Išskirtinio būsto statyba“ veikla neapsiriboja Lietuva, šiuo metu yra plėtojamos analogiškos projektavimo ir statybos paslaugos Norvegijoje.
Įmonėje vid. atlyginimas 886€
9% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)