Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client

Statybų darbų vadovas

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Kurkime“

Darbo pobūdis

Darbų grafiko sudarymas, jo vykdymas;
Medžiagų/mechanizmų užsakymas;
Medžiagų, mechanizmų, darbų konkursavimas;
Medžiagų sąrašo pirkimui sudarymas ir sutikrinimas su rangovu;
Medžiagų sandėliavimas ir aktavimas;
Darbų aktavimas ir priėmimas;
Tvarkos palaikymas objekte;
Statybinės dokumentacijos pildymas;
Bendravimas su užsakovais ir subrangovais;
Statybos procesų administravimas, planavimas bei priežiūra objektuose pagal projektą;
Suplanuotų darbų atlikimo terminų laikymasis bei kokybės kontrolė;
Techninių klausimų sprendimas su užsakovais, rangovais ir projektuotojais.

Reikalavimai

Vairuotojo pažymėjimas ir automobilis;
Patirtis vadovaujant statybose;
Savarankiškumas, puikūs organizaciniai sugebėjimai;
Atsakingumas, gebėjimas spręsti iškilusias problemas.

Privalumai:
Statybos darbų vadovo kvalifikacijos atestatas;
Rusų kalba;
Galimi įvairūs darbo santykių variantai.

Mes jums siūlome

Patrauklų atlyginimą su priedais už gerus darbo rezultatus;
Darbo vietą ofise;
Nuotaikingą komandą :)

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Kurkime“

Įmonė užsiima Nekilnojamojo turto projektų vystymu