Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Simplika“
More about company »

STATYBŲ PROJEKTŲ ADMINISTRATORIUS (-Ė)

Vilnius - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis:

  • Atitikimo projektui priežiūra ir rangovo atliekamų darbų kontrolė;
  • Ryšių su rangovu palaikymas, proceso koordinavimas;
  • Papildomų projekto pakeitimų organizavimas ir forminimo koordinavimas;
  • Infrastruktūros, sutarčių ir įgyvendinimo koordinavimas (ESO, Vilniaus Vandenys, Telia ir kt.);
  • Teikiamų apdailos medžiagų parinkimas konkurso būdu, jų tiekimo organizavimas;
  • Komunikavimas su kitais komandos nariais, klientais, klientų architektais, rangovu;
  • Brėžinių peržiūra ir apdorojimas autoCad programa (reikalingas specialisto lygis);
  • Garantinių darbų organizavimas, tinkamas ir savalaikis defektų šalinimas;
  • Remonto darbų organizavimas, proceso koordinavimas;
  • Naujai pastatytų objektų įvedimas į eksploataciją.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (inžinerijos, statybų, projektavimo ar kt. susijusiose srityse);
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai;
  • Statybų procesų suvokimas;
  • Gebėjimas dirbti autoCad programa (brėžinių skaitymas, koreagavimas);
  • Atsakingas požiūris į darbą, kruopštumas, atidumas detalėms;
  • Gebėjimas apdoroti didelius informacijos srautus ir planuoti laiką;
  • Geri bendravimo ir derybiniai įgūdžiai.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Simplika - tarptautinė personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė, sėkmingai veikianti Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje nuo 2006 metų. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.

Mūsų klientė - “Pro Kapital Group” yra didžiausia nekilnojamo turto bendrovė Baltijos regione. Jos įgyvendinamų projektų išskirtinumas – aukšta kokybė. Ja “Pro Kapital” rūpinasi Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Vokietijoje, kur plėtoja nekilnojamo turto projektus, nuomoja komercines patalpas ir valdo viešbučius.