Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kraštovaizdžio tvarkymas"
More about company »

Statybų vadovas (-ė)

Klaipėda - UAB "Kraštovaizdžio tvarkymas"

Darbo pobūdis

Kelių tiesimo darbų organizavimas ir vykdymas;
Techninės dokumentacijos rengimas;
Statybos objektų išlaidų planavimas.
Statybos darbų grafikų sudarymas ir jų vykdymo kontrolė;
Statybos objektų biudžeto planavimas, jo vykdymo kontrolė;
Statybos objektų nustatytų resursų kontrolė;
Atliekamų darbų terminų ir kokybės reikalavimų laikymosi kontrolė;
Visų procesų, susijusių su objekto statyba, valdymas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas statybos inžinerijos srityje;
  • darbų technologijų tiesiant kelius išmanymas;
  • analogiško darbo patirtis;
  • kompiuterinis raštingumas;
  • organizaciniai gebėjimai;
  • iniciatyvumas, atsakingumas;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Mes siūlome darbuotojams visada laiku mokamą atlyginimą, galimybę mokytis bei nuolat kelti savo kvalifikaciją. Vertiname darbuotojų asmeninius indėlius įgyvendinant bendrovės tikslus, suteikiame galimybę darbuotojui realizuoti savo turimas profesines, praktines žinias bei suteikiame galimybę įgyti naujų žinių bei sveikiname darbuotojų iniciatyvą technologinių naujovių diegimo srityje.

UAB “Kraštovaizdžio tvarkymas” įsteigta 2009 metais, inovatyvi įmonė, investuojanti į naujas technologijas. Tai patikima ir sparčiai besiplečianti įmonė, teikianti profesionalias trinkelių klojimo, kelių tiesimo, bei inžinerinės statybos paslaugas visoje Lietuvoje. Įmonėje dirba didelę patirtį turintys kvalifikuoti specialistai.
Įmonė investuoja į pažangiausią technologiją, šiuolaikinius darbo įrankius, leidžiančius gerinti atliekamų darbų kokybę ir tikslumą.
Įmonės pagrindinė veikla – smėlio, žvyro telkinių eksploatavimas, inertinių medžiagų gavyba, gamybą ir prekyba. Įmonė eksploatuoja Gelžinių ir Birbinčių smėlio, žvyro telkinius esančius Klaipėdos rajone. Įmonės išgaunama ir gaminama smėlio, žvyro produkcija sertifikuota pagal Lietuvos standartizacijos departamento reikalavimus
Įmonėje vid. atlyginimas 1043€
28% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugsėjo mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)