Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Alingra"
More about company »

Statybų vadovas

Klaipėda - UAB "Alingra"

Darbo pobūdis

Sklandi gyvenamosios/komercinės paskirties projektų statybos etapo priežiūra/valdymas. Mūsų uždaviniai:

1. Organizuoti darbininkų darbus objekte ir užtikrinti sklandžią objekto statybos darbų eigą.
2. Kontroliuoti darbų, gaminių bei įrenginių kokybę.
3. Kontroliuoti darbų saugos ir priešgaisrinės saugos priežiūrą.
4. Tvarkyti dokumentaciją.
5. Kontroliuoti numatytus resursus, užtikrinti savalaikį medžiagų ir gaminių užsakymą

Reikalavimai

Statybos, inžinerijos, technikos srities išsilavinimas.
Statybos procesų išmanymas, žinojimas kaip efektyviai organizuoti statybų komandos darbą.
Bent 3 metų patirtis statybos vadovo ir statinio statybos vadovo atestatas.
Reikšminga patirtis buvusiose/esamoje kompanijoje dirbant savarankiškai ir atsakingai.
Anglų kalba (būtų privalumas)
B kategorija ir nuosavas automobilis (privalumas)
Brėžinių, schemų, projektų dokumentacijos skaitymas.
Operatyvus problemų sprendimas, sklandžių minčių dėstymas.
Atsakingumas ir pareigingumas.

Mes jums siūlome

Atsakingą ir įdomų darbą augančioje statybos įmonėje.
Papildomą bonusinę sistemą už terminų vykdymą, saugos ir kokybės standartų pasiekimą;
Nuolatinį darbą statybų sektoriuje.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

Uždaroji akcinė bendrovė ,,ALINGRA‘‘ – statybų projektų valdymo ir statybų įmonė, įkurta 2012 metais Klaipėdoje.
Mūsų įmonės tikslas - prisidėti prie Lietuvos ekonominio augimo ir aplinkos gerinimo, kurti aukštesnę gyvenamosios aplinkos kokybę visiems Lietuvos žmonėms.
Bendradarbiaujame su kokybiškais ir visame pasaulyje žinomais gamintojais, todėl galime užtikrinti, kad kuriame kokybiškus ir jaukius namus.
Atsižvelgiant į šiuolaikišką žmogaus poreikį turėti modernų būstą – mes stengiames įsigilinti į detales, kruopščiai vykdyti darbų priežiūrą, koncentruotis į būsimų gyventojų gerovę. Tai leidžia pasiūlyti modernius ir saugius namus už prieinamą kainą.
„ALINGRA“ – tai Jūsų modernūs, saugūs ir jaukūs namai!