Swedbank

Stažuotojas (-a) Grupės bendrųjų paslaugų operacijų Kauno skyriuje

850-1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Swedbank
Ar esi kruopštus, atidus ir domiesi kaip veikia banko procesai, bei nori įgyti patirties banke? Tuomet šis pasiūlymas, kaip tik Tau!

Swedbank Grupės bendrųjų paslaugų operacijų departamentas atlieka operacijas susijusias su Swedbank Švedijos klientais. Skyriaus darbuotojai administruoja sąskaitas-faktūras, uždaro banko klientų sąskaitas, taip pat rengia pažymas privatiems klientams apie jų turimą turtą/įsipareigojimus banke, pateikia metinius, ketvirtinius sąskaitų išrašus ir atlieka kitas su banko paslaugų administravimu susijusias funkcijas

Su mumis turėsi galimybę:

  • Rengti pažymas apie fizinių ir juridinių asmenų turtą banke;
  • Atlikti pinigų pervedimus bei banko sąskaitų uždarymus;
  • Prisidėti prie kitų GSS departamento vykdomų operacijų;
  • Bendrauti su skyrių specialistais bei dalintis patirtimi.

Tikimės, kad tu turi:

  • Gerus darbo kompiuteriu įgūdžius ("MS Windows", "MS Office");
  • Gerus anglų kalbos įgūdžius (žodžiu ir raštu);
  • Atsakingą požiūrį į darbą, esi atidus, iniciatyvus, gebantis dirbti komandoje ir savarankiškai;
  • Gebėjimą bendrauti nuotoliniu būdu.

Prisijunk prie mūsų komandos ir ...

tapk dalimi tarptautinės profesionalios komandos, įgyvendinančios iššūkių reikalaujančius projektus, didinančios klientų vertę ir Swedbank konkurencinį pranašumą.“ Martynas Baranauskas ir Aistė Gudaitienė tavo būsimi vadovai.

Mes tikime, kad ilgalaikiai santykiai su klientais yra tvaraus verslo pagrindas. Kviečiame prisijungti prie tarptautinės komandos, kur drauge kursime patrauklius sprendimus klientams. Mes siūlome dideles mokymosi, tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimo galimybes. Vertiname ir rūpinamės kiekvienu savo komandos nariu. Čia gera augti drauge.

Laukiame tavo gyvenimo aprašymo iki 2022-08-08

Darbo užmokesčio dydžio intervalas šiai pozicijai Lietuvoje yra 850 - 1250 EUR neatskaičius mokesčių. Daugiau skaityk čia! jobs.swedbank.com/pages/employment-in-latvia-and-lithuania?preview=true

*Šioje pozicijoje nesuteikiame galimybės dirbti nuotoliniu būdu iš užsienio valstybių.

„Swedbank“ nediskriminuoja dėl lyties, amžiaus, seksualinės orientacijos ar seksualinės tapatybės, etninės tapatybės, religijos ar negalios – laukiami visi.

* * *

Atlyginimas

850-1250 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Swedbank

Swedbank

Klientų aptarnavimo tarnyba rūpinasi privačių ir verslo klientų aptarnavimu bei paslaugų teikimu įvairiais kanalais: klientų aptarnavimo padaliniuose, telefonu, interneto banku. Klientų aptarnavimo tarnybą sudaro klientų aptarnavimo centrai, Konsultacijų centras, Kanalų palaikymo departamentas bei Klientų duomenų valdymo padalinys.

„Swedbank“ yra bankas visiems. Čia mes kuriame savo darbo aplinką ir tradicijas: aktyviai skatiname darbuotojų įvairovę ir esame lyderiai lyčių lygybės skatinimo srityje. „Swedbank“ laukia visų kandidatų, nepaisant jų lyties, amžiaus, tautybės, neįgalumo ar įsitikinimų. Įsitikink – prisijunk prie mūsų!
Nori rasti daugiau „Swedbank“ darbo pasiūlymų? Apsilankyk www.swedbank.lt/lt/careers
informacija apie Swedbank
2373 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
1617
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1481 €
25% uždirba 1481-1846 €
25% uždirba 1846-2722 €
25% uždirba nuo 2722 €