Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Swedbank
More about company »

Stažuotojas (-a) Grupės pirkimų departamente Lietuvoje

Vilnius - Swedbank

Darbo pobūdis

Stažuotės trukmė iki 6 mėnesių, pilna darbo diena.

Apie poziciją

 • planuoti pirkimų procesus, juos vykdyti laikantis tvarkų ir galutinių terminų;
 • bendradarbiauti su kitais padaliniais, vidiniais prekių, paslaugų ir darbų užsakovais, kurie inicijuoja pirkimo poreikį Banke;
 • surinkti ir formalizuoti perkamo objekto specifikacija iš vidinių užsakovų;
 • išanalizuoti tiekėjų komercinius pasiūlymus ir palyginti kainas;
 • bendravimas su Banko padaliniais Grupės pirkimų departamento Lietuvoje vardu;
 • kitos kasdienės užduotys pagal poreikį ir kompetenciją: prezentacijų, ataskaitų ruošimas, skaičiavimai, susitikimų organizavimas, kiti vadovo pavesti darbai.

Apie tave

Tau turėtų būti svarbios mūsų vertybės bei tikimės, kad turi puikius informacijos analizės ir problemų sprendimo įgūdžius, taip pat gali drąsiai siūlyti savo idėjas, bei įžvalgas kolegoms. Gali dirbti tiek vienas, tiek komandoje ir tave motyvuoja asmeninis tobulėjimas bei rezultatas.

Tikimės, kad sėkmingas kandidatas turės:

 • aukštąjį ekonominį, finansinį, verslo administravimo ar teisinį išsilavinimą (gali būti paskutiniųjų kursų studentas (-ė));
 • puikūs analitiniai sugebėjimai, derybiniai įgūdžiai, orientacija į rezultatą;
 • orientaciją į vidinį klientą: empatija, gebėjimas išgirsti ir suprasti poreikius;
 • darbo MS Office pagrindinėmis programomis( Word, Excel, PowerPoint) vartotojo įgūdžiai;
 • geras anglų kalbos žinias (skaityti ir rašyti);
 • kruopštumas, komunikabilumas ir gebėjimas dirbti savarankiškai.

Mes siūlome

Bazinis darbo užmokestis šiai pozicijai yra 650 EUR per mėnesį, neatskaičius mokesčių. Konkretus darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją ir darbo patirtį. Minėtas darbo užmokestis yra tik dalis viso Swedbank siūlomo atlygio, kuris susideda iš įvairių papildomų naudų bei galimybių darbuotojams, kurias teikia Swedbank.

Mes tikime, kad ilgalaikiai santykiai su klientais ir partneriais yra tvaraus verslo pagrindas. Kviečiame prisijungti prie tarptautinės komandos, kur drauge kursime patrauklius sprendimus klientams ir užtikrinsime sklandų bendradarbiavimą su parneriais Baltijos šalių mastu. Mes siūlome dideles mokymosi, tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimo galimybes. Čia gera augti drauge.
Swedbank

Swedbank

Grupės finansų padalinys yra atsakingas už "Swedbank" efektyvumo ir kokybės didinimą bei nuoseklų ir lengvai suprantamą finansų valdymą. Grupės finansų padalinys taip pat yra atsakingas už tinkamą ir patikimą informaciją vadovybei.

„Swedbank“ yra bankas visiems. Čia mes kuriame savo darbo aplinką ir tradicijas: aktyviai skatiname darbuotojų įvairovę ir esame lyderiai lyčių lygybės skatinimo srityje. „Swedbank“ laukia visų kandidatų, nepaisant jų lyties, amžiaus, tautybės, neįgalumo ar įsitikinimų. Įsitikink – prisijunk prie mūsų!
informacija apie Swedbank
2529 €
Vid. atlyginimas bruto
(96% didesnis už LT vidurkį)
2035
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1319 €
25% uždirba 1319-1842 €
25% uždirba 1842-2932 €
25% uždirba nuo 2932 €