Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Swedbank
More about company »

Stažuotojas (-a) Sutarčių ruošimo skyriuje

Vilnius - Swedbank

Darbo pobūdis

Apie poziciją

 • finansinių ataskaitų suvedimas;
 • kliento pateiktos informacijos patikra vidinėse ir išorinėse duomenų bazėse;
 • kliento pateiktos informacijos administravimas vidinėse organizacijos sistemose;
 • bendradarbiavimas su kitais padaliniais, kurie dalyvauja produktų administravimo procese;
 • kitos kasdienės užduotys pagal poreikį: sutarčių ir kitų dokumentų registravimas, bendravimas su kitais Banko padaliniais Sutarčių ruošimo skyriaus vardu.

Apie tave

Kaip stažuotojui Tau turėtų būti svarbios mūsų vertybės bei tikimės, kad turi puikius planavimo ir darbo organizavimo įgūdžius, atsakingą požiūrį į darbą, o taip pat esi iniciatyvus, komunikabilus, mėgsti ir sugebi dirbti komandoje.

Tikimės, kad sėkmingas kandidatas turės:

 • aukštąjį ekonominį, finansinį išsilavinimą (gali būti paskutiniųjų kursų studentas (-ė));
 • kruopštumą, atsakingumą, atidumą, iniciatyvumą, gebėjimą dirbti komandoje bei savarankiškai;
 • gerus darbo kompiuteriu įgūdžius (ypač Excel);
 • geras anglų kalbos žinias (skaityti ir rašyti);
 • gerus bendravimo įgūdžius.

Mes siūlome

Bazinio darbo užmokesčio dydžio intervalas šiai pozicijai yra 600 EUR -900 EUR per mėnesį, neatskaičius mokesčių. Konkretus darbo užmokestis nustatomas atsižvelgiant į kandidato kompetenciją ir darbo patirtį. Minėtas darbo užmokestis yra tik dalis viso Swedbank siūlomo atlygio, kuris susideda iš įvairių papildomų naudų bei galimybių darbuotojams, kurias teikia Swedbank.

Mes tikime, kad ilgalaikiai santykiai su klientais yra tvaraus verslo pagrindas. Kviečiame prisijungti prie tarptautinės komandos, kur drauge kursime patrauklius sprendimus klientams. Mes siūlome dideles mokymosi, tobulėjimo ir profesinių siekių įgyvendinimo galimybes. Vertiname ir rūpinamės kiekvienu savo komandos nariu. Čia gera augti drauge.

 • Terminuota sutartis, 3-6 mėnesių laikotarpiui.
Swedbank

Swedbank

Baltijos bankininkystės Verslo klientų kompetencijos centras kuria ir teikia suvienodintus bei efektyvius procesus bei palaikymą departamentams, kurie yra atsakingi už verslo klientų segmentą Baltijos šalyse. Šis centras yra atsakingas už segmentų strategiją bei verslo modelį (įskaitant pasiūlymus verslo klientams, aptarnavimo modelį bei kainodarą) bei už pardavimų palaikymo procesų bei administravimo paslaugų suvienodinimą.

„Swedbank“ yra bankas visiems. Čia mes kuriame savo darbo aplinką ir tradicijas: aktyviai skatiname darbuotojų įvairovę ir esame lyderiai lyčių lygybės skatinimo srityje. „Swedbank“ laukia visų kandidatų, nepaisant jų lyties, amžiaus, tautybės, neįgalumo ar įsitikinimų. Įsitikink – prisijunk prie mūsų!
informacija apie Swedbank
2362 €
Vid. atlyginimas bruto
(83% didesnis už LT vidurkį)
2067
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1330 €
25% uždirba 1330-1821 €
25% uždirba 1821-2887 €
25% uždirba nuo 2887 €