Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „TV ŽAIDIMAI“

Stebėjimo skyriaus specialistas(ė)

800-1250 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „TV ŽAIDIMAI“

Šiuo metu ieškome motyvuoto(os) CCTV ir informacijos stebėjimo specialisto(ės) atlikti pirminio informacinės apsaugos sluoksnio ir tiesioginių žaidimų, bei su jais susijusių procesų kokybės kontrolės ir stebėjimo funkcijas.

Darbo pobūdis
  • Nuolatinė tiesioginių žaidimų studijos procesų priežiūra CCTV sistemoje;
  • Informacijos stebėjimas naudojantis automatizuotais įrankiais;
  • Informacijos apibendrinimas ir ataskaitų kūrimas;
  • Incidentų fiksavimas, sprendimas ir informacijos perdavimas kitiems skyriams įmonės viduje.

Reikalavimai

  • Gebėjimas dirbti stresinėje aplinkoje bei greitai prisitaikyti prie pasikeitimų;
  • Atsakingumas ir punktualumas, gebėjimas planuoti laiką;
  • Dėmesingumas ir pastabumas;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Galimybė dirbti pamaininį darbą (vakarais, naktimis, savaitgaliais ir švenčių dienomis);
  • Patirtis azartinių lošimų srityje būtų laikoma privalumu;
  • Darbo patirtis su CCTV sistemomis būtų laikoma privalumu.

Mes jums siūlome

  • Gausite pilnus mokymus reikalingus darbui šioje pozicijoje;
  • Turėsite galimybes realizuoti savo idėjas ir vystyti karjerą;
  • Būsite sparčiai augančios, vakarietiško požiūrio kompanijos dalimi;
  • Dirbsite moderniame ofise Vilniaus centre, su nemokama parkavimo vieta šalia ofiso;
  • Dirbsite draugiškoje aplinkoje ir gausite visas darbui reikiamas priemones;
  • Gausite jūsų kompetencijas ir įgūdžius atitinkantį atlyginimą.

Dalyvaudami konkurse užimti šias pareigas Jūs suprantate ir sutinkate, kad UAB "TV Žaidimai", teisės aktų nustatyta tvarka, saugos ir tvarkys Jūsų pateiktus asmens duomenis.

Atlyginimas

800-1250 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „TV ŽAIDIMAI“
3765 €
Vid. atlyginimas bruto
(2X higher than LT average)
107
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2001 €
25% uždirba 2001-3422 €
25% uždirba 3422-4753 €
25% uždirba nuo 4753 €