Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos
More about company »

Stebėsenos ir analizės skyriaus vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Vilnius - Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Pareigybės aprašymas

Pareigybės aprašymas .HeaderFont { font-family: "Times New Roman"; font-weight: bold; font-size: 12pt; text-align: center; } .RegularFont { font-family: "Times New Roman"; font-size: 12pt; } .TextAlignment { text-align: justify; } .TextPadding { padding-left: 40px; } PATVIRTINTA Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento 2020 m. birželio 29 d. įsakymu„Dėl narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamento stebėsenos ir analizės skyriaus pareigybių aprašymų patvirtinimo“ Nr. T1-51


NARKOTIKŲ, TABAKO IR ALKOHOLIO KONTROLĖS DEPARTAMENTO STEBĖSENOS IR ANALIZĖS SKYRIUS VYRIAUSIASIS SPECIALISTAS PAREIGYBĖS APRAŠYMAS

I SKYRIUS
PAREIGYBĖS CHARAKTERISTIKA

1. Pareigybės lygmuo – vyriausiasis specialistas (IX lygmuo).
2. Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas tiesiogiai pavaldus skyriaus vedėjui.


II SKYRIUS
VEIKLOS SRITIS

3. Pagrindinė veiklos sritis:
3.1. stebėsena ir analizė.


III SKYRIUS
PAREIGYBĖS SPECIALIZACIJA

4. Pagrindinės veiklos srities specializacija:
4.1. informacijos apie asmenų psichikos ir elgesio sutrikimus vartojant alkoholį, tabaką, narkotines ir psichotropines medžiagas, asmenų sergamumą ir (ar) ligotumą ligomis, susijusiomis su alkoholio, tabako, narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimu, suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas asmenims, kurie kreipėsi dėl psichikos ir elgesio sutrikimų vartojant narkotines ir psichotropines medžiagas stebėsenos organizavimas ir vykdymas; informacijos apie asmenų sergamumą ir (ar) ligotumą užkrečiamosiomis ligomis, susijusiomis su narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimu, šių ligų paplitimo stebėsenos organizavimas ir vykdymas.


IV SKYRIUS
FUNKCIJOS

5. Apdoroja su stebėsena ir (ar) analize susijusią informaciją arba prireikus koordinuoja susijusios informacijos apdorojimą.
6. Atlieka suformuotos politikos ir dokumentų nuostatų įgyvendinimo, statistinių rodiklių stebėseną, analizę ir vertinimą arba prireikus koordinuoja suformuotos politikos ir dokumentų nuostatų įgyvendinimo, statistinių rodiklių stebėsenos, analizės ir vertinimo atlikimą.
7. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
8. Rengia ataskaitas, išvadas ir kitus dokumentus arba prireikus koordinuoja ataskaitų, išvadų ir kitų dokumentų rengimą.
9. Rengia ir teikia informaciją su stebėsena ir (ar) analize susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su stebėsena ir (ar) analize susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
10. Rengia ir teikia pasiūlymus su stebėsena ir (ar) analize susijusiais klausimais.
11. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl stebėsenos ir (ar) analizės vykdymo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl stebėsenos ir (ar) analizės rengimą.
12. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus..
13. Renka, kaupia, sistemina, analizuoja informaciją apie asmenų psichikos ir elgesio sutrikimus, sergamumą ir/ar ligotumą ligomis, susijusiomis su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimu, suteiktas sveikatos priežiūros paslaugas narkotikus vartojantiems asmenims.
14. Renka, kaupia, sistemina, bei analizuoja informaciją apie asmenų sergamumą ir (ar) ligotumą užkrečiamosiomis ligomis, susijusiomis su narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimu, šių ligų paplitimą ir atsako priemones.
15. Dalyvauja, organizuoja, koordinuoja projektų, tyrimų, susijusių su psichoaktyviųjų medžiagų vartojimu ir priklausomybėmis, sveikatos priežiūros ir kitų paslaugų teikimu, vykdymą.
16. Dalyvauja, organizuoja, koordinuoja projektų, tyrimų, susijusių su sergamumu užkrečiamosiomis ligomis, užkrečiamųjų ligų prevencija, vykdymą.
17. Bendradarbiauja su Europos narkotikų ir narkomanijos stebėsenos centru, JT Narkotikų kontrolės ir nusikalstamumo prevencijos biuru, PSO, kitomis tarptautinėmis institucijomis, dalyvauja vykdant Reitox nacionalinio centro funkcijas.


V SKYRIUS
SPECIALIEJI REIKALAVIMAI

18. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
18.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
18.2. studijų kryptis – visuomenės sveikata (arba);
18.3. studijų kryptis – sociologija (arba);
18.4. darbo patirtis srityje – nereikalaujama.
arba:
18.5. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
18.6. darbo patirties sritis – visuomenės sveikatos priežiūros srities patirtis; 18.7. darbo patirtis srityje – ne mažiau kaip 1 metai.
19. Užsienio kalbos mokėjimo reikalavimai:
19.1. kalba - anglų;
19.2. kalbos mokėjimo lygis – B2.
20. Atitikimas kitiems reikalavimams:
20.1. gebėti dirbti su kompiuterinėmis programomis.


VI SKYRIUS
KOMPETENCIJOS

21. Bendrosios kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
21.1. vertės visuomenei kūrimas - 3 lygis;
21.2. organizuotumas - 3 lygis;
21.3. patikimumas ir atsakingumas - 3 lygis;
21.4. analizė ir pagrindimas - 4 lygis;
21.5. komunikacija - 3 lygis.
22. Specifinės kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
22.1. įžvalgumas - 3 lygis;
22.2. informacijos valdymas - 3 lygis.Susipažinau ________________________ (Parašas) ________________________ (Vardas ir pavardė) ________________________ (Data)

Pareiginės algos koeficientas: 8.00
informacija apie Valstybės tarnybos departamentas
1885 €
Vid. atlyginimas bruto
(46% didesnis už LT vidurkį)
58
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1296 €
25% uždirba 1296-1659 €
25% uždirba 1659-2472 €
25% uždirba nuo 2472 €