UAB „GLASSBEL BALTIC“

Stiklo pjaustymo operatorius (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „GLASSBEL BALTIC“

Darbo pobūdis

Reikės valdyti ir kontroliuoti stiklo pjovimo stakles ir atsakyti už išpjautos produkcijos kokybę

Reikalavimai

  • Gebėsi nusistatyti automatines stakles Lisec kompiuterinėje sistemoje, pagal duotus brėžinius;
  • Identifikuosi stiklo staklių ir pjaunamos produkcijos defektus darbo metu;
  • Išmanai darbą su kompiuteriu ir, laikui bėgant, susipažinsi su kitomis sistemomis, kuriose pildomos pamainos našumo ataskaitos;
  • Greitai reaguoji į iškilusias problemas, matai galimybes kaip jas išspręsti ir nepasimeti stresinėse situacijose;
  • Gebėsi identifikuoti stiklo staklių ir pjaunamos produkcijos defektus darbo metu;
  • Sieksi kasdienio darbo efektyvumo komandoje ir efektyviai dirbsi savarankiškai pagal pateiktus gamybos planus;
  • Gal Tu moki dirbti su šakiniu ir elektriniu krautuvu;
  • Esi atidus detalėms, iniciatyvus, gali pasiūlyti proceso gerinimo idėjas.

Mes jums siūlome

  • galimybę kelti kvalifikaciją;
  • draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • išvystytą motyvacinę sistemą;

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį, kompetenciją bei atitikimą kitiems pareigybės reikalavimams.

„Glassbel Baltic“ filosofija susideda iš daugelio neatskiriamų detalių. Įmonė deda dideles pastangas, būti tarp lyderiaujančiųjų savo darbo srityje. Nenustojame ieškoti naujų stiklo panaudojimo būdų kartu su kitomis medžiagomis. Nepriekaištingas gaminys yra mūsų kasdienis siekis. Įmonė siekia kurti ilgalaikius ryšius su darbuotojais, investuoja į atrastus talentus, kurie gali prisidėti transformuojant mintis į realius projektus.
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „GLASSBEL BALTIC“
2315 €
Vid. atlyginimas bruto
(52% didesnis už LT vidurkį)
169
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1718 €
25% uždirba 1718-1920 €
25% uždirba 1920-2328 €
25% uždirba nuo 2328 €