UAB „Tymkor“

Stogdengiai (-ės) Norvegijoje

Užsienis: Norvegija - UAB „Tymkor“

Darbo pobūdis

  • reikalinga aukštos kvalifikacijos stogdengiių komanda, įvairiems stogų dengimo darbams statant komerciniais - pramoniniais tikslais;
  • stogo danga dažniausiai - „asfalto papp“ ir PVS.;
  • darbai bus atliekami ant lygaus stogo;
  • gali tekti dirbti ir su stogų izoliacija;
  • darbas komandoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • ieškoma komanda turi dirbti savarankiškai, naudojant techninius brėžinius;
  • anglų kalba;
  • patirtis tiek su asfalto danga (Papp), tiek su PVC medžiagomis;
  • 3-6 metų patirtis, dirbant su stogo danga ant plokščių stogų,  patirtis su viena iš Skandinavijos šalių privalumas;
  • kursai ir sertifikatai: karšto darbo kursai, vairuotojo pažymėjimas;
  • motyvacija;
  • automobilis (privalumas).

Įmonė siūlo

  • atlyginimas 210, - NOK pr valandą;
  • lankstus darbo grafikas;
  • apgyvendinimas.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Daugiau informacijos:

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel. .