Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „GAMPRE“

stoginių montuotojas

1050-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „GAMPRE“

Darbo pobūdis

Pagrindinės atsakomybės:
  • Darbas su kokybiška danga, jos dengimo technologijų išmanymas;
  • Konstrukcijų surinkimas ir montavimas pagal schemas;
  • Stoginių, verandų konstrukcijų montavimas fiziniams asmenims;
  • Darbas su pjovimo staklėmis;
  • Komandinis darbas ir pagalba komandos nariams.

Reikalavimai darbuotojui

  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Atsakingumas, darbštumas;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Galimybė dirbti lauko sąlygomis;
  • Montavimo darbų patirtis būtų didelis privalumas.

Mes jums siūlome

  • Atsakingą darbą perspektyvioje ir sparčiai augančioje įmonėje;
  • Visapusišką palaikymą iš įmonėje dirbančių profesionalų;
  • Būtinąją darbo įrangą ( darbo drabužiai, automobilis, kokybiški darbo įrankiai)
  • Lankstų požiūrį į darbuotoją, visada atvirą bendravimą;
  • Galimybę tobulėti, bei kilti karjeros laiptais.

Atlyginimas

1050-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Įmonė GAMPRE jau 11 metus sekmingai verslą vykdanti įmonė, kuri veikia Lietuvoje ir užsienyje.
informacija apie UAB „GAMPRE“
1862 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1065 €
25% uždirba 1065-1258 €
25% uždirba 1258-1838 €
25% uždirba nuo 1838 €