Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "LITGRID"
More about company »

STRATEGIJOS PROJEKTŲ VADOVAS

Vilnius - AB "LITGRID"

Darbo pobūdis

  • įmonės strategijos rengimo ir atnaujinimo proceso organizavimas;
  • su įmonės strategijos įgyvendinimu susietų veiklos planų sudarymo ir tikslų valdymo sistemos koordinavimas, įgyvendinimo priežiūra;
  • įmonės veiklos energetikos sektoriaus asociacijose koordinavimas;
  • dalyvavimo tarptautinėse studijose (pvz.: finansuojamose iš ES programų) koordinavimas, administravimas, finansavimo galimybių paieška;
  • strateginę ir tarptautinę reikšmę turinčių teisinių dokumentų monitoringas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (elektros energetika, tarptautiniai santykiai, politika, ekonomika);
  • 2 metų darbo patirtis rengiant įmonės strategijos rengimo procesą ir sudarant įmonės veiklos planus;
  • 2 metų sėkminga projektų įgyvendinimo patirtis;
  • geras nacionalinės, regioninės ir europinės energetikos politikos išmanymas;
  • puikus anglų kalbos mokėjimas (ne mažiau kaip C1 lygiu);
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • puikūs bendravimo ir prezentavimo įgūdžiai;
  • atsakingumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje, profesinius iššūkius ir savirealizacijos galimybę, puikias darbo sąlygas bei konkurencinį atlygį.

AB „Litgrid“, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius, palaiko stabilų šalies elektros energetikos sistemos darbą, valdo elektros energijos srautus ir sudaro sąlygas konkurencijai atviroje elektros rinkoje. „Litgrid“ atsako už Lietuvos elektros energetikos sistemos integraciją į Europos elektros infrastruktūrą ir bendrą elektros rinką. Mes įgyvendinome strateginius tarptautinių jungčių „NordBalt“ (Lietuva–Švedija) ir „LitPol Link“ (Lietuva–Lenkija) projektus, o šiuo metu įgyvendiname šalies strateginį tikslą – perorientuoti elektros sistemą sinchroniniam darbui su kontinentinės Europos elektros tinklais. Siekdami įtvirtinti šalies energetinį savarankiškumą, puoselėjame atsakomybės, racionalios kūrybos ir dialogo kultūrą.
Informacija apie AB "LITGRID"
267
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Daivis Virbickas